2023-04-13 14:47:21

Veikala vadītājs/-a

CVMarket.lv klients
920 - 1500 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Veikala vadītāj, ja vēlies nopelnīt no 950-1500 Euro, aicinām strādāt veikalā DANIJA! Danija - lielākais apavu tīkls Baltijas valstīs. Veikalu tīkls sastāv no 33 veikaliem Lietuvā, Latvijā un Igaunijā. Veikalos tiek piedavāti tādu brendu apavi kā:Otre, Lorenzo, Vagabond, Lacoste, GANT, Tommy Hilfiger, Gabor, New Balance, Bugatti, Puma, Nike, Caprice, Tamaris, Rieker. Tavi pienākumi:
  • Aktīva, laipna un profesionāla klientu apkalpošana.
  • Ikmēneša atskaišu sagatavošana.
  • Darba grafiku sastādīšana.
  • Veikala darbinieku vadīšana.
  • Preču pieņemšana un izlikšana tirdzniecības zālē.
  • Komandas darbs.
  • Prasības kandidātiem

    Ja Tu esi:
  • Komunikabls, aktīvs, ar vēlmi sevi pierādīt.
  • Esi strādājis tirdzniecībā.
  • Pārzini - latviešu, krievu valodas.
  • Maiņu darbs Tev nav problēma.
  • Esi komandas cilvēks.
  • Uzņēmums piedāvā

    Mēs Tev piedāvājam:
  • Darbu stabilā uzņēmumā.
  • Draudzīgu kolektīvu.
  • Apmācības.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu, sākot no 920-1500 Euro (Brutto) prēmijas, balstītas uz darba rezultātiem. Gaidīsim Jūsu CV! Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".