Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citi jauni darba piedāvājumi tieši Tev!

Jaunākās vakances

Veikala vadītājs/-a

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 6922

Darba sludinājuma numurs

6922

Darba apraksts

Jūs būsiet atbildīgs/-a par lielveikala:
• finansu rādītāju sasniegšanu,
• darbinieku komndas izveidi,
• vadību un motivēšanu,
• lielveikala ikdienas darbības nodrošināšanu.

Prasības kandidātiem

Mēs sagaidām no Jums:
• komunikabilitāti, atsaucību, iniciatīvu un augstu atbildības sajūtu,
• augstāko izglītību,
• labas datorlietotāja iemaņas,
• latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas,
• pieredzi mazumtirdzniecības uzņēmuma vadībā.

Mēs piedāvājam interesantu un atbildīgu darbu starptautiskā un strauji augošā uzņēmumā, nepieciešamo speciālistu atbalstu ikdienas darbā, apmācības un karjeras izaugsmes iespējas, labu atalgojumu un piemaksas par noteiktu rezultātu sasniegšanu, automašīnu vai kompensāciju par personīgās automašīnas izmantošanu, apmaksātu degvielas limitu, mobilās sarunas un veselības apdrošināšanu.

Cita informācija

Nāc mūsu pulkā!
Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt AS RAUTAKESKO personāla daļai:
Rencēnu iela 21, Rīga, LV 1073
Fakss - 7810178
e-pasts - rautakesko@rautakesko.lv
Tālrunis uzziņām - 7810189

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2005. gada 22. janvāris
Ievadīts:
2004. gada 22. decembris

AS RAUTAKESKO ir Somijas tirdzniecības, mārketinga un loģistikas grupas KESKO meitas uzņēmums Latvijā, kurš pārstāv pašapkalpošanās un profesionālās tirdzniecības lielveikalu tīklu K-rauta būvei, mājai un dārzam.