Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Veikala vadītājs/-a Supernetto Pļavniekos

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 24146

Darba sludinājuma numurs

24146

Darba apraksts

SUPERNETTO vaikals
Rīgā, Pļavniekos
aicina darbā:

• VEIKALA VADĪTĀJU

Prasības kandidātiem

• Iniciatīva un augsta atbildības sajūta;
• Vēlama pieredze tirdzniecībā vai apkalpošanas sfērā;
• Atbilstoša izglītība;
• Latviešu un krievu valodas zināšanas;
• Datorprasmes lietotāja līmenī

Uzņēmums piedāvā

MĒS PIEDĀVĀJAM:
• regulāru, konkurētspējīgu atalgojumu;
• drošu, daudzīgu un stabilu darba vidi;
• godīgu attieksmi no darba devēja;
• izaugsmes un profesionālo apmācību iespējas uzņēmuma ietvaros.

Cita informācija

IZMANTO IESPĒJU!
sūti pieteikumu uz SIA Rimi Latvia Supernetto tīklu A.Deglava iela 161, Rīga, LV-1021,vai
faksu 7045190, vai e- pastu: supernetto.lv@rimibaltic.com

Tālrunis papildinformācijai 7048745

CV iesūtīt līdz 23.04.07.
Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kas tiks izvirzīti atlases otrajai kārtai!

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 10. maijs
Ievadīts:
2007. gada 9. maijs

Supernetto zemo cenu veikalu tīkls ir viens no lielākajiem Baltijas valstīs. Latvijā Supernetto tīkla veikali pircējiem pazīstami jau četrus gadus. Šobrīd visā valsts teritorijā ir 47 Supernetto veikali, kas atrodas ne tikai Rīgā, bet arī Alūksnē, Cēsīs, Liepājā, Daugavpilī, Rēzeknē, Bauskā, Dobelē, Jelgavā, Tukumā, Siguldā, Jēkabpilī, Aizkrauklē, Madonā, Saldū, Gulbenē un Valmierā. Supernetto veikali garantē pircējiem iespēju iegādāties kvalitatīvus produktus par zemākajām cenām tirgū.