Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba apraksts

Nordbaby ir viens no lielākajiem bērnu preču mazumtirgotājiem un izplatītājiem Baltijā. Nordbaby Latvijā ir jau 10 gadus, tam ir divi veikali T/C “Alfa” un T/C “Rīga Plaza”, kā arī internetaveikals www.nordbaby.com, kas nodrošina klientus ar lieliskiem piedāvājumiem.

Šobrīd augot un paplašinot veikal sortimentu, kolektīvam tiek aicināts pievienoties veikala vadītājs/-a veikalā T/C "Riga Plaza"!

Tava ikdienas atbildība būs:

  • organizēt, nodrošināt ikdienas procesus veikalā un piedalīties veikala ilgtermiņa attīstībā, lai sasniegtu pārdošanas mērķus;
  • pasūtīt un pieņemt preces veikalā, nodrošinot sortimentu un aktuālās cenas, uzraugot preču krājumus veikala noliktavā;
  • izvietot preces veikalā atbilstoši uzņēmuma standartiem un reaizēt mārketinga aktivitāšu plānu;
  • vadīt, apmācīt un motivēt veikala pārdevēju-konsultantu komandu;
  • nodrošināt klientu apkalpošanas kvalitāti.

Prasības kandidātiem

  • teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes;

  • novērtēsim iepriekšēju pieredzi veikala vadītāja vai vecākā pārdevēja-konsultanta amatā;

  • zināšanas un interese par bērnu precēm;

  • pacietību, spēju saprasties ar dažādiem klientiem;

  • ļoti labas latviešu valodas prasmes, labas angļu un krievu valodas prasmes.

  • labas datorprasmes – MS Office, Outlook, u.tml.

Uzņēmums piedāvā

  • interesantu un aktīvu darbu ar kvalitatīvām precēm;

  • pilnas slodzes maiņu darbs;

  • iespēju realizēt savas idejas un piedalīties Nordbaby zīmola attīstībā;

  • kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu 1200 EUR bruto un prēmijas par sasniegtajiem rezultātiem;

  • draudzīgu kolektīvu un kopīgus saliedēšanās pasākumus;

  • apmācības un kvalifikācijas celšanas kursus, arī ārzemēs;

  • bezmaksas stāvvietu pie darbavietas.

Darba sludinājuma numurs
#1006019

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 1200 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2021. gada 27. oktobris
Ievadīts:
2021. gada 27. septembris

Veikala vadītājs/-a (t/c Riga Plaza) Veikala vadītājs/-a (t/c Riga Plaza)

Nordbaby

Nordbaby ir viens no lielākajiem bērnu preču mazumtirgotājiem un izplatītājiem Baltijā. Nordbaby pārstāv vairāk kā 100 zīmolus (Cybex, Nuna, Joie, Legowear, Mamas&Papas, Elodie Details u.c.),piedāvā plašu klāstu bērnu preču – bērnu ratus, autokrēslus, apģērbus, apavus, rotaļlietas, preces jaunajiem vecākiem, kā arī nodrošinā garantijas servisu. Nordbaby ir igauņu ģimenes uzņēmums ar 40 darbiniekiem.

Nordbaby Latvijā ir jau 10 gadus, tam ir divi veikali T/C “Alfa” un T/C “Rīga Plaza”, kā arī internetaveikals www.nordbaby.com, kas nodrošina klientus ar lieliskiem piedāvājumiem.

Skatīt visu

Veikala vadītājs/-a (t/c Riga Plaza)