https://www.cvmarket.lv/170

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #170

Veikala vadītājs

CVMarket.lv klients
Ogre
Saite ir nokopēta starpliktuvē
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

- Jūsu galvenie pienākumi būs veikala ienesīguma celšana, klientu apkalpošanas pilnveidošana, personāla vadīšna un motivācija, tirdzniecības datu analīze un prognozes, ikdienas


Prasības kandidātiem

- Mēs gaidām kompetentus un mērķtiecīgus tirdzniecības vai apklapošanas jomas vadītājus. Jums ir vidējā specialā vai augstākā izglītība ekonomikā vai vadībā, datorprasme lietotāja līmenī, Jūs pārzināt tirdzniecību regulējošo likumdošanu, latviešu, krievu un angļu valodas prasmes.
- Jums noteikti piemīt laba plānošana un darba organizācijas prasmes, esat pierādījis ka protat vadīt un motivēt darbam padotos. Jums ir pozitīva attieksme un vēlme strādāt komandā.


Uzņēmums piedāvā

- dinamisku darbu augošā straptautiskā uzņēmumā;
- profesionālo apmācību un izaugsmes iespējas;
- konkurētspējīgu atalgojumu;
- darbu draudzīga kolektīva.


Cita informācija

Pieteikuma vēstules un CV ar norādi "Konkursam", norādot amatu, lūdzam sūtīt līdz 25.maijam uz adresi: SIA Kesko food, Vienības gatve 87, Rīga, LV-1004, vai pa e-pastu


Darba sludinājuma numurs
#170
Tu piesakies uz:
Veikala vadītājs
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!