Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

VEIKALA VADĪTĀJS (pieredzējis) darbam Centrā Domina

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Pieredze sekojošās jomās:
- veikala pārvaldīšanā;
- neliela darba kolektīva vadīšanā;
- darbinieku darba grafiku izveidē;
- pārdevēju apmācībā darbam veikalā;
- lēmumu pieņemšanā un jautājumu risināšanā.

Prasības kandidātiem

Prasības:
- labas angļu valodas zināšanas;
- pieredzējis, atbildīgs, reprezentabls, pragmātisks kandidāts, kas spēj pielāgoties situācijām.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
- labu algu un par brīvu modes aksesuārus.

Cita informācija

Pieteikties, nosūtot CV Monika@expressions.ee

Darba sludinājuma numurs
#8693