You've found an archived job ad

It's time to move on. There are new & better jobs waiting for you!

View new job ads
Joboffer number #1518911

Ventilation installer

CV Market client
Finland
Saite ir nokopēta starpliktuvē
Job ad expired!

Ventilācijas uzstādītājs/-a

Somija

Job Description

We are looking for an installer of ventilation systems to join our team. Execution of work on renovated and new buildings in Finland. We offer long-term employment.

Requirements

  • Work experience in a similar position for at least 1 year.
  • Conscientiousness, correctness in work, technical acumen, ability to read drawings, follow work orders, adhere to working hours.
  • English language is required.

Comes in handy:

  • If you have a valid occupational safety and fire work card in Finland.
  • Driving license.
  • If you have the necessary tools for the job.

Company offers

Good salary and accommodation in Finland.

Darba apraksts

Aicinām savai komandai pievienoties ventilācijas sistēmu uzstādītāju. Darbu veikšana renovētās un jaunās ēkās Somijā. Piedāvājam ilgtermiņa darbu.

Prasības kandidātiem

  • Darba pieredze līdzīgā amatā vismaz 1 gads.
  • Apzinīgums, pareizība darbā, tehniskā gudrība, prasme lasīt rasējumus, ievērot darba rīkojumus, ievērot darba laiku.
  • Angļu valodas zināšanas.

Noderēs:

  • Ja jums ir derīga darba drošības un ugunsdzēsības karte Somijā.
  • Vadītāja apliecība.
  • Ja jums ir darbam nepieciešamie instrumenti.

Uzņēmums piedāvā

Labu atalgojumu un izmitināšanu Somijā.

Darba sludinājuma numurs
#1518911