Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Veselības aprūpes speciālists

CV MARKET klients

Darba apraksts

* Veidot stacionāri ārstēto slimnieku apmaksas nosacījumus;
* Aktualizēt apmaksas nosacījumus atbilstoši veselības aprūpes pakalpojumu tarifus un reģistrēto medicīnas tehnoloģiju izmaiņām;
*Definēt loģiskās pārbaudes;
*Strādāt ar Vadības informācijas sistēmu, gatavot statistiskās atskaites un analizēt tās;
*Gatavot materiālus Aģentūras informatīvajiem izdevumiem, darba ziņojumus un pārskatus.

Prasības kandidātiem

* Augstākā medicīniskā izglītība;
* Darba pieredze veselības aprūpē;
* Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Word, MS Excel);
* Teicamas valsts valodas zināšanas;
* Labas komunikācijas spējas, precizitāte un atbildības sajūta.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
- dinamisku darbu profesionālā komandā;
- iespējas kvalifikācijas celšanai;
- stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.

Cita informācija

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt elektroniski olita.auzina@voava.gov.lv
līdz 2006. gada 25. septembrim
Tālruņi informācijai 7043760, 7043740.

Darba sludinājuma numurs
#15386

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 315 - 405 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 25. septembris
Ievadīts:
2006. gada 12. septembris

Aģentūra ir Veselības ministrijas pārraudzībā esoša valsts iestāde, kas īsteno valsts politiku veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības nodrošināšanā un administrē valsts obligātās veselības apdrošināšanas finanšu līdzekļus.

Skatīt visu