Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Veselības aprūpes speciālists

CV MARKET klients

Darba apraksts

Par amata pienākumiem interesēties pa kontakttālruni 7043762.

Prasības kandidātiem

* Augstākā izglītība medicīnā vai farmācijā;
* Darba pieredze (vēlams ar veselības aprūpi saistītā nozarē);
* Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Word, MS Excel);
* Teicamas valsts valodas zināšanas;
* Labas svešvalodu zināšanas;
* Labas komunikācijas spējas, precizitāte un atbildības sajūta.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
- dinamisku darbu profesionālā komandā;
- iespējas kvalifikācijas celšanai;
- stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.

Cita informācija

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt elektroniski olita.auzina@voava.gov.lv
līdz 2006. gada 10. novembrim
Tālruņi informācijai 7043762, 7043742, 7043740.

Darba sludinājuma numurs
#16559

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Alga: 315 - 405 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 10. novembris
Ievadīts:
2006. gada 18. oktobris

Aģentūra ir Veselības ministrijas pārraudzībā esoša valsts iestāde, kas īsteno valsts politiku veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības nodrošināšanā un administrē valsts obligātās veselības apdrošināšanas finanšu līdzekļus.

Skatīt visu