Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Veterinārārsts/-e

CV MARKET klients
Limbažu novads

Darba apraksts

Piedāvājam darbu veterinārārstam/ei modernā, strauji attīstītā piena lopkopības uzņēmumā SIA "Lādes piens", darba vieta – Liellopu komplekss "Gravas", Limbažu pagasts, Limbažu novads, ar 1500 slaucamām govīm Limbažu novadā.

Prasības kandidātiem

  • Veterinārā vai medicīniskā izglītība un/vai darba pieredze tiks uzskatīta par priekšrocību.

  • Augsta atbildības sajūta pret veicamo darbu.

  • Korekta darba pienākumu izpilde.

  • Disciplinētība.

  • Vēlme apgūt jaunas tehnoloģijas.

Uzņēmums piedāvā

  • Maiņu darbs.
  • Nodrošinām ar dzīvošanu uz vietas.
  • Nodrošinām ar transportu uz/no darba.
  • Sabiedriskā transporta biļešu kompensāciju.
  • Visas sociālās garantijas.
  • Stabilu atalgojumu no 900,00 līdz 1200,00 EUR mēnesī.
  • Individuālu apmācību.
  • Karjeras izaugsmi un atalgojuma paaugstināšanas iespējas pēc pārbaudes laika.

Interesentiem sūtīt CV līdz 2020. gada 31. jūlijam, kā arī zvanīt uz tālruņa numuru darba dienās no 8:00 līdz 17:00.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#207662

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Alga: 900 - 1200 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 31. jūlijs
Ievadīts:
2020. gada 7. jūlijs

Skatīt visu