https://www.cvmarket.lv/44228

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #44228

Vides kontroles un uzraudzības departamenta Piesārņojuma uzraudzības un rūpniecisko avāriju riska kontroles daļas vecākais inspektors (3 vakances)

CVMarket.lv klients
Rīga
Saite ir nokopēta starpliktuvē
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Veikt vides aizsardzības normatīvo aktu ieviešanas un valsts vides inspektoru darbības uzraudzību piesārņojuma kontroles (gaisa aizsardzība, notekūdeņi, darbības ar ķīmiskajām vielām un ķīmiskajiem produktiem, atkritumu un iepakojuma apsaimniekošana) jomā visā Latvijas Republikas teritorijā

- Izskatīt fizisko, juridisko personu vai valsts institūciju sūdzības par vides aizsardzības un dabas resursu izmantošanu vai vides inspektoru darbību un citiem pārkāpumiem un sagatavot atbilžu projektu sagatavošanu atbilstoši normatīvo aktu prasībām

- Pieņemt lēmumus, dot atzinumus un izdot rīkojumus un priekšrakstus, izskatīt materiālus par vides aizsardzības un dabas resursu izmantošanu normatīvo aktu pārkāpumiem un citiem pārkāpumiem un sagatavot atbilžu projektu atbilstoši normatīvo aktu prasībām

- Patstāvīgi izstrādāt metodiskos dokumentus par piesārņojumu reglamentējošo normatīvo aktu kontroli atbilstoši normatīvo aktu prasībām


Prasības kandidātiem

Atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām

- Augstākā akadēmiskā vai 2.līmeņa profesionālā izglītība ķīmijā vai vides zinātnēs (priekšroka dodama izglītībai ķīmijā)

- Prasme strādāt ar standarta biroja programmatūru

- Angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī

- Augsta atbildība, precizitāte un iniciatīva

- Komunikabilitāte, spēja strādāt komandā

- Vēlama pieredze attiecīgajā profesijā vai specialitātē un valsts pārvaldē

- Vēlama pieredze darbā ar vides aizsardzības normatīvajiem aktiem un valsts pārvaldē

- Vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība


Uzņēmums piedāvā

iespēju iegūt profesionālo pieredzi valsts pārvaldē

- stabilitāti un sociālās garantijas

- veselības apdrošināšanu

- stabilu un garantētu atalgojumu


Cita informācija

Izglītību apliecinošu dokumentu un to pielikumu kopijas, pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) iesniegt ne vēlāk kā divdesmit dienas no sludinājuma publicēšanas laikrakstā "Latvijas Vēstnesis" Valsts vides dienestā Rūpniecības ielā 23, Rīgā, LV-1045 (ar norādi "Konkursam - vecākais inspektors") vai iesniegt personīgi 609.kabinetā.

Kontaktinformācija: tālruņi 67084209; 67084231, fakss: 67084212; e-pasts: vvd@vvd.gov.lv

Darba sludinājuma numurs
#44228
Tu piesakies uz:
Vides kontroles un uzraudzības departamenta Piesārņojuma uzraudzības un rūpniecisko avāriju riska kontroles daļas vecākais inspektors (3 vakances)
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!