https://www.cvmarket.lv/45870

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #45870

Viesmīlis/-e

CVMarket.lv klients
Lielbritānija
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Mūsu klients – Viesnīcu tīkls Anglijā aicina uz darbu filiālēs ( vairāk 10 pilsētas Anglijā) 2 OFICIANTES (-I). GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: palīdzība brokastu galda uzklāšanā - brokastu ēdienu papildināšana, laipna un profesionāla restorāna viesu apkalpošana, ēdienu un dzērienu kartes pārzināšana.


Prasības kandidātiem

- strādīgums, izturība;
- darba pieredze vai apmacība;
- angļu valodas zināšanas(6-9 ar 10 ballu sistēmu).


Uzņēmums piedāvā

- alga no 5,52-6 mārciņas stundā+ tējas nauda(darba nedēļa 40-55 stundas). Pēc nodokļu un dzīvošanas izdevumus apmaksāšana – uz rokām 180-230 angl. marc. nedēļā.
- Dzīvošanas vieta un ēdināšana tiks nodrošināta– 25-50 angl.marc./ned(atņemama no darba algas) vai BEZMAKSAS; istabā - labiekārtotā maijā/dzīvokļa ar dušu, veļasmašīnu utt.


Cita informācija

aģentūras administratīvi izdevumi, kas saistīti ar darbiekārtošanas Lielbritānijā pakalpojuma sniegšanu - 125Ls! (Licence N75 nva.lv);
biļete – 50-100 Ls - Ryainair.com airBaltic.com
kabatas nauda - 50 Ls.

Vai tevi tas interesē?
Informācija pa tālruni: 28 244 225 Mihails / darba aģentūra – WorkinUK / vai sūti savu CV angļ. val. pēc elektroniskā pasta adreses - mihails@workinuk.lv (subject: 017-waiter)


Darba sludinājuma numurs
#45870
Tu piesakies uz:
Viesmīlis/-e
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!