Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Viesmīlis/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Nodrošināt profesionālu, laipnu un viesmīlīgu viesu apkalpošanu atbilstoši restorāna standartiem.
  • Pielietot dažādus galda klāšanas stilus un apkalpošanas veidus, kā arī dažādus apkalpošanas paņēmienus.
  • Pārzināt restorāna ēdienkarti, dzērienu un vīnu karti.
  • Strādāt ar kases aparātu.

Prasības kandidātiem

  • Vidējā izglītība/profesionālā vidējā izglītība/pēdējā kursa students/-e.
  • PIEREDZE NAV NEPIECIEŠAMA, mēs piedāvājam iespēju apgūt viesmīlim nepieciešamās praktiskās zināšanas sadarbībā ar pieredzējušiem jomas kolēģiem.
  • Uz servisu (klientu) orientēta un labām manierēm apveltīta personība.
  • Prasme atvērti komunicēt un spēja prezentēt.
  • Precizitāte, stresa noturība un laba humora izjūta.
  • Spēja ātri un efektīvi strādāt patstāvīgi un komandā.
  • Ļoti labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas, papildus valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu un atbildīgu darbu dinamiskā vidē.
  • Motivējošu atalgojumu un sociālās garantijas, darbinieku lojalitātes programma.
  • Elastīgu darba grafiku.
  • Lieliskas profesionālās attīstības un apmācības iespējas.

Prasībām atbilstošus kandidātus lūdzam sūtīt motivētu pieteikumu un izvērstu CV ar norādi "RESTORĀNA VIESMĪLIS (-E)"

Ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai, sazināsimies 2 nedēļu laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#181006

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks, var pieteikties arī studenti
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 3. marts
Ievadīts:
2018. gada 2. februāris

Rīgas gleznainajā Klusajā centrā nesen durvis vēris restorāns Meddo. Restorāna galvenais akcents ir tā virtuve, kas lielākoties var tikt raksturota ar vārdiem - klasika, kvalitāte un vienkāršība mūsdienu Eiropas virtuvē.
Restorāna nosaukums, kas cēlies no senprūšu vārda medus, aicina Jūs nobaudīt patieso dabas dvēseli.

Skatīt visu