Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Viesmīlis/-e

CVMarket.lv klients
Valmiera

Darba apraksts

"Čili pica" Valmierā meklē viesmīli.

Prasības:

  • labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • ja esi aktīvs (-a), māki  komunicēt ar klientiem, izzināt klientu vēlmes;
  • strādāt dinamiskā darba vidē.

Ja arī nav iepriekšēja  pieredze viesmīlībā - apmācīsim.

Piedāvājam:

  • darbu lieliskā kolektīvā;
  • elastīgu darba grafiku;
  • apmācības;
  • sociālās garantijas;
  • regulāru darba samaksu.

Atalgojums: 450-600 Eur - Brutto

Darba laika veids un režīms: summētais darba laiks pēc grafika, aptuveni 15 darba dienas mēnesī.

Aptuvenais grafiks: 2 dienas strādā, 2 dienas brīvas, 3 dienas strādā, 2 dienas brīvas.

Darba sludinājuma numurs
#209615