Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Viesmīlis

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

* Darbs viesnīcas restorānā

Prasības kandidātiem

* Pabeigta vidējā izglītība;
* Valodu zināšanas - latviešu, krievu, angļu un/vai vācu;
* Precīzitāte, augsta atbildības sajūta;
* Iepriekšējā pieredze tiks uzskatīta par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

* Piedāvājam darbu maiņās, iespējams apvienot ar mācībām;
* Patstāvīgu darbu, sociālās garantijas un stabilu darba samaksu;
* Iespēju attīstīt savas profesionālās zināšanas un prasmes.

Cita informācija

Lūdzam sūtīt CV ar norādi "viesmīlis"uz e-pastu: restaurant@alberthotel.lv

Darba sludinājuma numurs
#32790
Tu piesakies uz:
Viesmīlis