Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Viesmīlis

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Darba pienākumi:

  • Laipna un profesionāla klientu apkalpošana;
  • Darbs ar skaidru naudu.

Prasības kandidātiem

Darba prasības:

  • Profesionālās iemaņas un darba pieredze (ne mazāka par gadu);
  • Latviešu, krievu un angļu valodu zināšanas.
  • Datorzināšanas lietotāja līmenī.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • Iespēju strādāt un pierādīt sevi stabilā uzņēmumā;
  • Interesantu un dinamisku darbu;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu.

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.

Darba sludinājuma numurs
#130161
Tu piesakies uz:
Viesmīlis