Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Viesu administrators/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

SIA "Tiamo grupa" picērija "Čili Pizza"  Rīgā, paplašinot savu darbību un atverot jaunu picēriju Valdeķu ielā, meklē jaunus kolēģus – zāles administratorus/-es!

Tavos darba pienākumos ietilps:

  • profesionāla viesu sagaidīšana un apkalpošana atbilstoši picērijas izstrādātajiem standartiem;
  • viesmīļu darba organizēšana un vadīšana, nodrošinot viesiem profesionālu un kvalitatīvu apkalpošanu.

Prasības kandidātiem

Mēs vēlamies, lai Tev ir:

  • organizatoriskās prasmes un līdera dotības;
  • vēlme un prieks apkalpot viesus;
  • pozitīva attieksme pret darbu un dzīvi;
  • spēja strādāt komandā;
  • teicamas latviešu, labas krievu un angļu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • apmaksātas apmācības darba vietā, ja nav darba pieredzes;
  • nomaksātus nodokļus un darba samaksu (no 4,50 eiro/ stundā) vienmēr laikā;
  • draudzīgu kolektīvu un mūsdienīgus darba apstākļus;
  • iespēju iegūt pieredzi lielā un atpazīstamā viesmīlības uzņēmumā ar izaugsmes iespējām;
  • izaugsmes iespējas-uzņēmuma piedāvātos labumus, kas Tev mūsu komandā liks justies kā ģimenē.

Darba sludinājuma numurs
#1101606

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 800 - 900 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2021. gada 21. novembris
Ievadīts:
2021. gada 22. oktobris

Skatīt visu