2023-04-13 14:47:21

Termogriezējs/-a

CVMarket.lv klients
No 2500 €/mēn. Neto
SIA "RS INDUSTRY" - profesionāls, stabils un atbildīgs uzņēmums, kas piedāvā savus pakalpojumus metālapstrādes un metāla konstrukciju ražošanas nozarēs Latvijas un Skandināvijas tirgum jau kopš 2008. gada.
Aicinām pievienoties savā komandā termogriezējus, atslēdzniekus, montāža darbu atslēdzniekus, būvkonstrukciju montētājus, metinatjus un palīgstrādniekus ar Latvijas vai ES pilsonību.

Darba apraksts

Galvenie pienākumi:

  • Veikt metāla ciršanu, štancēšanu, urbšanu, locīšanu, slīpēšanu un mezglu vai izstrādājumu vākšanu.
  • Strādājot ar iekārtām, ievērot to tehniskās iespējas.
  • Pārbaudīt un uzturēt kārtībā instrumentus.
  • Ievērot darba drošības, ugunsdrošības un sanitārijas prasības.
  • Augsta atbildība un precizitāte par darāmo darbu.
  • Komunicēt un cienīt būvdarbu vadītāju un kolēģus.

Основные обязанности:

  • Выполнять резку металла, сборку и сортировку изделий.
  • При работе с оборудованием соблюдать его технические возможности и характеристики.
  • Проверять и обслуживать инструменты.
  • Соблюдать требования охраны труда, пожарной безопасности и санитарии.
  • Высокая ответственность и аккуратность в работе.
  • Уважительное отношение к коллегам.

Prasības kandidātiem

Vēlams:

  • Darba pieredze metālapstrādes nozarē vai līdzīgā amatā.
  • Pamata vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība, vai arodizglītība metinātāja amatā, vai pamatizglītība un metinātāja profesionālās kvalifikācijas apliecība, sertifikāts vai atestāts.
  • Angļu sarunvaloda.
  • B kategorijas autovadītāja tiesības, traktortehnikas vadītāja kategorijas.
  • Valsts valodas A līmeņa 2.pakāpe vai iegūta izglītība valsts valodā.
  • Bez kaitīgiem ieradumiem.

Предпочтительно:

  • Опыт работы в металлообрабатывающей промышленности или на аналогичной должности.
  • Базовое или среднее профессиональное образование или профессиональная подготовка в качестве сварщика или свидетельство о базовом образовании и профессиональной квалификации, свидетельство или аттестация сварщика.
  • Разговорный английский.
  • водительское удостоверение категории В, категории тракториста.
  • Государственный язык А2 уровня или образование на государственном языке.
  • Никаких вредных привычек.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Savlaicīgu algas izmaksu.
  • Visas sociālās garantijas.
  • Veselības, ceļojumu un nelaimes gadījumu apdrošināšanu.
  • Apmaksātu dzīves vietu Skandināvijā.
  • Astoņu stundu darba dienu (iespējams arī darbs maiņās pēc saskaņota grafika).
  • Darba aprīkojumu (speciāls tērps, instrumenti).
  • Transports no un uz darba objektu.
  • Apmācības uz vietas.

Мы предлагаем:

  • Своевременная выплата заработной платы.
  • Все социальные гарантии.
  • Страхование здоровья, путешествий и несчастных случаев.
  • Бесплатное проживание в Скандинавии.
  • Bосьмичасовой рабочий день (возможна также посменная работа по согласованному графику).
  • Рабочее оборудование (спецодежда, инструмент).
  • Транспорт на и с рабочего объекта.
  • Обучение на месте.