2023-04-13 14:47:21

Klientu apkalpošanas speciālists/-e

CVMarket.lv klients
4.8 - 5 €/st. Bruto

Darba apraksts

Lieliska dāvana” – nacionālais dāvanu eksperts Latvijā, ir viens no pieredzējušas uzņēmuma grupas pārstāvjiem, kas Latvijā darbojas jau kopš 2011. gada un pastāvīgi paplašina savas darbības apmērus. Uzņēmums darbojas piedzīvojumu dāvanu karšu un komplektu tirdzniecības jomā, piedāvājot vairāk nekā 1700 oriģinālu dāvanu ideju visā Latvijā un Baltijas valstīs.

Mēs meklējam aizrautīgu komandas biedru, aktīvu un atbildīgu dāvanu ekspertu un labu kolēģi, kas kļūtu par neatņemamu daļu mūsu veikalos Rīgā uz pilnu vai nepilnu slodzi.

Kā izskatīsies Tava darba diena:

  • Kvalitatīva klientu konsultēšana par uzņēmuma piedāvātajiem produktiem un precīzas informācijas nodošana gan klātienē, gan attālināti (zvani, e-pasts, čats).
  • Darbs ar kasi, čata platformu, ienākošiem zvaniem, mājaslapu un dažādām iekšējām programmatūrām.
  • Sekot līdzi jaunākajām ziņām par izmaiņām uzņēmuma piedāvātās produkcijas klāstā un pārzināt tos.
  • Uzturēt kārtību un tīrību darba telpās.

Prasības kandidātiem

Mēs ceram, ka Tev ir:

  • Izcilas latviešu un krievu valodas zināšanas.
  • Labas iemaņas darbam ar datoru (interneta un MS Office prasmes lietotāja līmenī).
  • Lieliskas komunikācijas prasmes, spēja strādāt patstāvīgi un komandā.
  • Pozitīva un atbildīga attieksme pret darbu, spēja pielāgoties dažādiem darba apstākļiem.
  • Motivācija uz pašizaugsmi un mērķu sasniegšanu, ar augstu atbildības sajūtu.
  • Interese par pārdošanas un apkalpošanas jomu.

Uzņēmums piedāvā

  • Profesionālu pieredzi starptautiskā uzņēmumā.
  • Draudzīgas komandas un vadības atbalstu.
  • Darbu ar interesantu un saistošu produktu.
  • Apmaksātu profesionālo kompetenču pilnveidošanu un karjeras izaugsmes iespējas.
  • Pilnu/nepilnu slodzi.
  • Elastīgu darba grafiku - darbu varēsi apvienot ar mācībām.
  • Sociālās garantijas (apdrošināšana, vakcinācija u.c.).
  • Atlaides mūsu produkcijai.
  • Saliedēšanās pasākumus.
  • Motivējošu atalgojumu.

Piesakies, sūtot savu CV!