2023-04-13 14:47:21

Pārdošanas asistents/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Starptautiskais interneta pētījumu, konsultāciju un risinājumu uzņēmums aicina pievienoties komandai pārdošanas asistentu darbam Rīgas centrā. Ja esi aktīvs, nebīsties izaicinājumu un esi gatavs
  • būt labā un kreisā roka Gemius produktu pārdošanas jautājumos;
  • piesaistīt jaunus potenciāloas klientus un turēt "roku uz pulsa";
  • uzturēt klientu CRM datu bāzi;
  • pārzināt Gemius produktu portfeli un piedāvāt klientiem labāko risinājumu;
  • izglītot reklāmdevējus par interneta vides specifiku un plašajām iespējām;
  • palīdzēt Gemius pārdošanas spēkiem novest lietas līdz galam;
  • darboties dinamiskā un augošā interneta reklāmas nozarē;
  • uzturēt ciešu saikni ar Gemius centrālo biroju (angļu valodā);
  • Prasības kandidātiem

    Un, ja Tev piemīt
  • labas komunikācijas prasmes latviešu un angļu valodā;
  • vēlme attīstīt savu pārdošanas meistarību;
  • vēlme tikties ar klientiem klātienē un piedalīties pārdošanas procesā;
  • spēja pašam plānot savu darba laiku;
  • pieredze telemārketingā tiks novērtēta kā priekšrocība.
  • Uzņēmums piedāvā

    Tad aicinām Tevi pievienoties mūsu komandai un piedāvājam:
  • amatu ar profesionālu izaicinājumu un karjeras attīstības iespējām starptautiskā, strauji augošā uzņēmumā;
  • iespēju augt un attīstīties, kā arī paplašināt zināšanas interneta reklāmas, pētījumu un digitālā mārketinga nozarēs;
  • strādāt jaunā un atvērtā kolektīvā, modernā darba vidē;
  • apmācības Gemius galvenajā mītnē Varšavā;
  • nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu un apmaksātas telefona sarunas;
  • atalgojumu atkarībā no iepriekšējās pieredzes un pārdošanas rezultātiem. Kā arī Tevi sagaida:
  • patīkama darba vide un birojs Rīgas centrā;
  • iespēja papildināt zināšanas konferencēs Latvijā un ārpus tās;
  • kolektīvie pasākumi Latvijas un starptautiskā līmenī. Ja esi pārliecināts, ka vēlies kļūt par mūsu komandas biedru, gaidīsim Tavu motivācijas vēstuli un CV! Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".