2023-04-13 14:47:21

HORECA sektora TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS/-E

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

SIA "Salas Zivis" ir viens no lielākajiem svaigu un saldētu zivju un akvakultūras produktu izplatītājiem Latvijā. Salas Zivis piegādā labāko pasaules ražotāju produkciju lielākajiem tirdzniecības tīkliem, veikaliem un HoReCa sektora pārstāvjiem Latvijā. Aicinām pievienoties mūsu kolektīvam HoReCa sektora tirdzniecības pārstāvi. Pienākumi:
  • Sadarbības veiksmīga uzturēšana ar esošajiem HoReCa klientiem un jaunu klientu piesaiste.
  • Tirgus situācijas pārzināšana un profesionāla klientu konsultēšana par piedāvātajiem produktiem.
  • Regulāras un plānotas vizītes pie klientiem.
  • Jaunu produktu prezentēšana un aktīva pārdošana.
  • Mārketinga un pārdošanas aktivitāšu īstenošana atbilstoši uzņēmuma prasībām.
  • Prasības kandidātiem

  • Vēlama iepriekšēja darba pieredze ar ātrās aprites produktiem HoReCa sektorā.
  • Laba izpratne par pārtikas tirgus situāciju un attīstības tendencēm.
  • Labas latviešu, krievu un vēlamas angļu valodas zināšanas.
  • Spēja efektīvi veidot ilgtermiņa sadarbību ar klientiem.
  • Augsta atbildības sajūta un pozitīva attieksme pret veicamajiem pienākumiem.
  • Autovadītāja apliecība.
  • Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu un dinamisku darbu.
  • Profesionālu un draudzīgu kolektīvu.
  • Stabilu atalgojumu un dienesta auto. Gaidīsim Jūsu pieteikumus un CV ar norādi "HoReCa tirdzniecības pārstāvis" līdz 2017. gada 25. jūnijam. Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".