2023-04-13 14:47:21

Valsts revidents/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

VALSTS REVIDENTS Iestāde/struktūrvienība: LR Valsts kontrole Darba vieta: Rīga, Skanstes ielā 50 LR Valsts kontrole izsludina konkursu uz valsts revidenta/-es amata vietu. Galvenais amata pienākums ir veikt revīzijas atbilstoši Valsts kontrolē noteiktajai metodoloģijai, starptautiskajiem revīzijas standartiem un publiskā sektora grāmatvedības standartiem:
  • piedalīties revīzijas gaitas plānošanā un revīzijas plāna sagatavošanā;
  • noteiktajā apjomā un termiņā iegūt un dokumentēt izpratni par revidējamās vienības darbības jomu, normatīvo bāzi un vispārējo kontroles sistēmu, noteikt revīzijas apjomu un pieeju, piedalīties risku izvērtēšanā un analīzē;
  • apkopot, analizēt un izvērtēt revīzijai nepieciešamo informāciju;
  • iegūt pietiekamus, atbilstošus un ticamus revīzijas pierādījumus atbilstoši noteiktajām revīzijas pierādījumu iegūšanas metodēm, iegūstot atbildi uz definētajiem revīzijā pārbaudāmajiem jautājumiem;
  • pamatojoties uz revīzijā secināto, izstrādāt ieteikumus, kas veicinās publisko pakalpojumu pilnveidošanu, izmaksu samazināšanu, pieejamo resursu efektīvu izmantošanu, līdzekļu ietaupījumu valsts budžetā;
  • sagatavot kvalitatīvus, gramatiski pareizus un trešajām pusēm uztveramus revīzijas ziņojumu projektus, to daļas, kurās ietverta strukturēta, būtiska informācija, sniedzot atbildes uz revīzijā izvirzītajiem jautājumiem, citus darba dokumentus (vēstules, protokolus u.c. dokumentus);
  • profesionāli sadarboties ar revidējamās vienības pārstāvjiem un kolēģiem;
  • dokumentēt revīzijas veikšanu.
  • Prasības kandidātiem

  • augstākā izglītība ekonomikā, grāmatvedībā, finanšu vadībā vai tiesību zinātnēs;
  • vismaz 2 gadu darba pieredze grāmatvedības, finanšu vai revīziju jomā pēdējo 3 gadu laikā, pielietojot grāmatvedības standartus un analītiskās metodes;
  • pieredze apjomīgu analītisku ziņojumu un pārskatu sagatavošanā;
  • motivācija pielietot un pilnveidot profesionālās kompetences darba procesā;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas (mutvārdos un rakstiski);
  • teicamas mutiskās un rakstiskās komunikācijas un saskarsmes spējas, precīzi izsakot un pamatojot savu viedokli;
  • ļoti labas datorprogrammu lietošanas prasmes;
  • orientācija uz rezultātu. Par priekšrocību uzskatīsim darba pieredzi valsts pārvaldē, tiesību aktu piemērošanas jautājumu risināšanā, publiskā sektora grāmatvedības standartu pielietošanā, tiesību pamatos un angļu valodas zināšanas.
  • Uzņēmums piedāvā

    Saviem darbiniekiem piedāvājam:
  • intensīvu sadarbību un pieredzes apmaiņu starp revidentu grupām uz rezultātu orientētā institūcijā;
  • iespēju strādāt ar datu analīzes un revīzijas atbalsta procesa rīkiem;
  • iespēju padziļināti izprast dažādas valsts pārvaldes jomas un sniegt ieteikumus nozares darbības uzlabošanai;
  • profesionālās izaugsmes iespējas, attīstot un pilnveidojot revidenta prasmes ar definētām atalgojuma izaugsmes iespējām;
  • starptautiskas mācības un pieredzes apmaiņas;
  • veselības apdrošināšanu un papildatvaļinājumu atbilstoši darba rezultātiem;
  • darbu modernās, labiekārtotās biroja telpās un labus darba apstākļus. CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Konkursam uz valsts revidenta amatu" līdz 2017. gada 14. novembrim ieskaitot, lūdzam sūtīt elektroniski, tālrunis informācijai: 67017674 vai 67017528. Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".