2023-04-13 14:47:21

Pārdošanas pārstāvis/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Mēs – MEXXIN (www.mexxin.com) esam eļļu un smērvielu vairumtirdzniecības un izplatīšanas uzņēmums. Līdz ar uzņēmuma paplašināšanos, aicinām mūsu komandai pievienoties profesionālu, veiksmīgu un pozitīvu komandas biedru/-us: pārdošanas pārstāvi/-jus. Tavi pienākumi:
  • Uzņēmuma mērķu realizēšana.
  • Aktīva uzņēmuma pārstāvēto eļļu un smērvielu zīmolu produktu izplatīšana un pārdošana.
  • Jaunu klientu piesaiste, apkalpošana un attiecību uzturēšana.
  • Prasības kandidātiem

  • Vēlama augstākā izglītība.
  • Iepriekšēja aktīvās pārdošanas pieredze līdzīgā sfērā ar stabiliem pārdošanas rezultātiem.
  • B kategorijas vadītāja apliecība.
  • Labā lietotāja līmenī pārvaldīt MS Office programmas.
  • Labas latviešu, krievu, angļu un vēlamas igauņu valodas zināšanas. Tavas personiskās īpašības:
  • Proaktivitāte, patstāvība, godīgums, atbildība, precizitāte.
  • Uzņēmums piedāvā

    Pievienojoties iegūsi:
  • Iespēju strādāt nelielā, draudzīgā un pozitīvi noskaņotā komandā.
  • Visus darbam nepieciešamos instrumentus.
  • Stabilu atalgojumu atbilstoši sasniegtajiem rezultātiem un visas sociālās garantijas. Ja vēlies pievienoties mūsu komandai, nosūti mums savu CV un pieteikuma vēstuli. Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".