2023-04-13 14:47:21

Datorsistēmu lietošanas administrators/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

AS "Augstsprieguma tīkls" ir Latvijas energosistēmas mugurkauls - Latvijas elektroenerģijas pārvades sistēmas operators, kas nodrošina nepārtrauktu, drošu un ilgtspējīgi efektīvu elektroenerģijas pārvadi visā Latvijā. Meklējam kolēģi: datorsistēmu lietošanas administratoru. Darba vieta: Dārzciema iela 86, Rīga Ko Tu darīsi:
  • attīstīsi palīdzības dienesta (lietotāju atbalsta) funkciju uzņēmumā, tai skaitā veidosi, dokumentēsi un ieviesīsi jaunus IS pieteikumu risināšanas procesus;
  • pielāgosi, konfigurēsi un attīstīsi pieteikumu reģistrācijas sistēmu atbilstoši pieteikumu risināšanas procesiem;
  • sniegsi pirmā līmeņa atbalstu IS lietotājiem, telefoniski konsultēsi lietotājus un attālināti risināsi problēmas;
  • kontrolēsi pieteikumu izpildi, nodrošināsi regulāru informācijas atjaunošanu un pieteikumu noslēgšanu;
  • sadarbosies ar kolēģiem un ārpakalpojuma sniedzējiem lietotāju pieteikumu risināšanā;
  • veiksi datortehnikas pārvaldību (SCCM, Spacewalk), programmatūras pakotņu sagatavošanu un jauninājumu izplatīšanu.
  • Prasības kandidātiem

    No Tevis sagaidām:
  • vismaz 2 gadu darba pieredzi IT jomā;
  • profesionālās zināšanas par MS Windows, MS Office, Jira;
  • spēju patstāvīgi mācīties un apgūt darbam nepieciešamās zināšanas, radīt un realizēt jaunas idejas;
  • vēlmi strādāt komandā;
  • pašiniciatīvu, atbildības sajūtu, labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • valsts valodas zināšanas B līmeņa 2. pakāpē;
  • labas angļu un krievu valodas zināšanas - spēju sarunāties, lasīt un rakstīt ar profesionālo pienākumu veikšanu saistītus tekstus. Par priekšrocību uzskatīsim:
  • pieredzi IT lietotāju atbalsta nodrošināšanā;
  • augstāko izglītību IT jomā;
  • zināšanas un praktisko pieredzi par ITIL v3 vai ISO 20000.
  • Uzņēmums piedāvā

    Esot mūsu komandā, iegūsi:
  • interesantu un dinamisku darbu, draudzīgā kolektīvā;
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • uz darba rezultātiem vērstu motivēšanas sistēmu;
  • veselības apdrošināšanu un citus papildus labumus. Mūsu komanda strādā:
  • Godīgi.
  • Gudri.
  • Atbildīgi.
  • Kopīgi. CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Datorsistēmu lietošanas administrators/-e" līdz 28.05.2018. sūtīt elektroniski. Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvēlēti nākamajai atlases kārtai 2 nedēļu laikā pēc konkursa pieteikšanās beigu termiņa. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".