2023-04-13 14:47:21

Klientu menedžeris/-e

CVMarket.lv klients
No 730 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Uzņēmumam attīstoties, meklējam jaunus kolēģus: 1. Menedžeris sadzīves tehnikas un elektronikas pārdošanā, 2. Menedžeris auto rezerves daļu pārdošanā. Darba pienākumi:
  • pasūtījumu apstrāde, līzingu noformēšana, pasūtījumu komplektēšana, nosūtīšana;
  • klientu apkalpošana veikalā, komunikācija ar klientiem – telefons, epasts, Skype;
  • komunikācija ar piegādātajiem, preču pasūtīšana.
  • Prasības kandidātiem

  • 1. pozīcijai, vēlama darba pieredze interneta veikalā;
  • 2. pozīcijai, nepieciešama darba pieredze ar rezerves daļām;
  • labas komunikāciju un valodu prasmes;
  • 2. pozīcijai, obligātas angļu valodas zināšanas (norvēģu, somu, zviedru vai dāņu valodas zināšanas tiks uzskatītas kā priekšrocība);
  • labas datorprasmes;
  • 1. pozīcijai, zināšanas par e-komercijas un uzskaites programmām tiks uzskatītas kā priekšrocība.
  • Uzņēmums piedāvā

  • piedāvājam komfortablus darba apstākļus;
  • karjeras izaugsmes iespējas;
  • konkurētspējīgu atalgojumu: 1. pozīcijai 500 eur + bonusi 2. pozīcijai 800 eur Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".