Telpu uzkopšanas tehnikas daļā - Elektrosistēmas tehniķis/-e

CVMarket.lv klients
No 940 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Meklējam telpu uzkopšanas tehnikas daļā elektrosistēmas tehniķi uz pilnu slodzi Kandidātiem jābūt ar atbilstošu tehnisko izglītību, A grupas apliecību elektrodrošībā. Jābūt spējai strādāt intensīvos darba apstākļos un uzņemties atbildību par izpildītiem darbiem. Piedāvājam atbildīgu, dinamisku un labi apmaksātu darbu stabili strādājošā Latvijas uzņēmumā. Darba pienākumi:
  • telpu uzkopšanas iekārtu tehniskā apkope un remonts;
  • profesionālo trauku mazgājamo mašīnu uzstādīšana, tehniskā apkope un remonts;
  • profesionālo veļas mašīnu uzstādīšana, tehniskā apkope un remonts;
  • klientu konsultēšana par iekārtu darbību un to pielietojumu;
  • atskaišu sagatavošana nodaļas koordinatoram.
  • Prasības kandidātiem

  • zināšanas un pieredze elektroiekārtu remontā;
  • iemaņas un pieredze darbā ar mehānismiem;
  • zināšanas elektronikā;
  • angļu un krievu valoda kā priekšrocības;
  • spēja pastāvīgi un efektīvi plānot organizēt savu darbu;
  • datorzināšanas;
  • augstas atbildības sajūta, precizitāte un teicamas komunikācijas prasmes;
  • vēlme mācīties un profesionāli attīstīties, spējas rast risinājumus tehniski sarežģītās situācijās;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.
  • Uzņēmums piedāvā

  • interesantu darbu dinamiskā vidē;
  • rezultātam un ieguldītajam darbam atbilstošu atalgojumu, kurš tiek veidots no pamatalgas un nopelnītajiem procentiem;
  • veselības apdrošināšanu;
  • profesionālu, draudzīgu kolektīvu un mūsdienīgu darba vidi. CV un pieteikumu vēstuli sūtīt elektroniski, sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju. Profesija: elektrosistēmas tehniķis Vēlama izglītība: tehniskā izglītība Kompānijas nosaukums: BG SIA Valodu zināšana: latviešu, krievu, angļu Darba dienas: darbadienas Darba laiks: 8. 30-17. 30 Atrašanās vieta: Rīga, Sarkandaugava Adrese, iela: Bukultu iela 9 Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".