2023-04-13 14:47:21

Mežziņa vietnieks/-ce (uz noteiktu laiku)

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

SIA “Rīgas meži” ir daudzfunkcionāls uzņēmums, kas darbojās mežsaimniecības jomā. Uzņēmums aicina savai profesionālajai komandai pievienoties mežziņa vietnieku (darbam uz noteiktu laiku). Darba pienākumi:
  • nodrošināt meža atjaunošanas plānošanu, kontrolēt šo darbu izpildi mežniecībā;
  • nodrošināt atjaunoto platību un jaunaudžu kopšanas ciršu plānošanu, kontrolēt šo darbu izpildi mežniecībā;
  • nodrošināt cirsmu fonda sagatavošanu, kontrolēt šo darbu izpildi mežniecībā;
  • nodrošināt mežsaimniecisko un mežizstrādes darbu plānošanu un uzraudzību mežniecībā;
  • nodrošināt savlaicīgu un kvalitatīvu atskaišu un citu dokumentu sagatavošanu un iesniegšanu;
  • kontrolēt darba drošības, kā arī ugunsdrošības noteikumu ievērošanu; kontrolēt dabas aizsardzības, darba aizsardzības un PEFC standarta prasību izpildi;
  • veikt regulāru apgaitas uzraudzību, nepieļaut nelikumīgu meža izmantošanu un piesārņošanu.
  • Prasības kandidātiem

  • augstākā mežsaimnieciskā izglītība;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • precizitāte un atbildības sajūta darba izpildē;
  • spēja darboties komandā;
  • datorprasmes lietotāja līmenī;
  • iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā uzskatāma par priekšrocību.
  • Uzņēmums piedāvā

  • stabilu atalgojumu;
  • iespēju īstenot savu profesionālo potenciālu un izaugsmes iespējas. Darba laiks: Pilna slodze Gaidām motivētus pieteikumus un CV no prasībām atbilstošiem kandidātiem ar norādi "MEŽZIŅA VIETNIEKS" līdz 2019. gada 5. februārim. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".