2023-04-13 14:47:21

Noliktavas pārzinis/-e

CVMarket.lv klients
1000 - 1200 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Novapack SIA nodarbojas ar iepakojuma materiālu vairumtirdzniecību un ražošanu. Mēs piedāvājam augstākās kvalitātes iepakojumus no papīra, kartona un plastmasas gan pārtikas, gan nepārtikas precēm. Mūsu galvenās priekšrocības ir plašs iepakojumu sortiments, individuāla apkalpošana un iepakojumu izstrāde, ērta un ātra piegāde Eiropas Savienības un NVS valstīs, kā arī konkurētspējīgas cenas. Lai turpinātu uzlabot klienta apkalpošanas kvalitāti un ātrumu, aicinām komandā čaklu, spēcīgu, veiklu un izaicinājumiem gatavu noliktavas pārzini. Darba pienākumi:
  • Preču izkraušana no transporta.
  • Preču pieņemšana.
  • Preču izvietošana.
  • Preču komplektēšana.
  • Dokumentu izrakstīšana datorprogrammā.
  • Preču iekraušana transportā.
  • Nepieciešamās informācijas noskaidrošana datorprogrammā.
  • Prasības kandidātiem

    Papildus prasības:
    Valodu zināšanas: latviešu – labi; krievu – labi.

    Uzņēmums piedāvā

  • Darbu modernā, inovatīvā uzņēmumā.
  • Iespējas personiskai izaugsmei.
  • Draudzīgu kolektīvu. Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".