2023-04-13 14:47:21

Vecākais/-ā plānošanas inženieris/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • efektīvu projektu plānošanas un kontroles procedūru izveide un ieviešana;
  • izpildītāju darbu programmu aprites procedūru ievērošanas kontrole un darbu programmu kvalitātes kontrole, komunikācija ar atbildīgajām pusēm par nepieciešamām korektīvām darbībām;
  • regulāru progresa un risku statusu ziņojumu nodrošināšana projektu vadības komandai (arī attiecībā uz projekta īstenošanai nepieciešamo nekustamo īpašumu atsavināšanu);
  • darbu programmas tendenču analizēšana, risku novērtēšana, iespējamo korektīvo darbību noteikšana;
  • darbu programmu un progresa kontroles prasību izstrāde iepirkumu konkursu dokumentācijas ietvaros;
  • izpildītāju darbu programmu konsolidācija un arhivēšana;
  • izmaiņu rīkojumu arhivēšana un izmaiņu ietekmes uz darbu programmu novērtēšana;
  • tehniskā atbalsta un apmācību nodrošināšana projektu vadības komandai darbu progresa kontroles veikšanai.

Prasības kandidātiem

  • otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība arhitektūras vai būvinženiera studiju programmā;
  • vismaz piecu gadu darba pieredze projektu plānošanā un grafiku sastādīšanā pēdējo astoņu gadu profesionālajā pieredzē;
  • izpratne par laika ietekmes analīzi un izmaiņu rīkojumu vadību;
  • pieredze NEC3 (vai NEC4) vai FIDIC līgumu darbu programmu kontrolē;
  • prasme un pieredze strādāt Oracle Primavera P6 EPPM vai Safran Project vidē ar laika grafikiem (integrētiem ar projektu izmaksām). Par priekšrocību tiks uzskatīta:
    • vairāk kā divu gadu pieredze projektu plānošanā un grafiku sastādīšanā, laika ietekmes analīzē un izmaiņu rīkojumu vadībā, NEC3 (vai NEC4) vai FIDIC līgumu darbu programmu kontrolē, pieredze darbā ar Oracle Primavera P6 EPPM vai Safran Project vidē ar laika grafikiem (integrētiem ar projektu izmaksām) gan pasūtītāja, gan izpildītāja pusē;
    • AACE International PSP vai APMG PPC Practicioner sertifikāts;
    • pieredze būvniecības darbu tāmēšanā;
    • pieredze darbu programmu integrēšanā ar BIM modeļiem;
    • pieredze darbā ar Oracle Primavera P6 PRA.

Papildu informācija par projektu: Rail Baltica ir dzelzceļa transporta projekts, kura mērķis ir integrēt Baltijas valstis Eiropas dzelzceļu tīklā, un tas šobrīd aptver četras Eiropas Savienības valstis – Poliju, Lietuvu, Latviju un Igauniju. Baltijas valstīs plānots izbūvēt jaunu, vairāk nekā 870 km garu Eiropas sliežu platuma (1435 mm) dzelzceļa līniju ar maksimālo ātrumu 240 km/h, veicinot iedzīvotāju mobilitāti un kravu pārvadājumus ziemeļu-dienvidu virzienā, kā arī tautsaimniecības ilgtspējīgu un diversificētu attīstību un konkurētspēju.

Pieteikuma dokumentus (motivētu pieteikumu, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un CV ar galveno darba pienākumu aprakstu) līdz 2019.gada 23. jūnijam nosūtīt elektroniski uz e-pastu: hr@cvmarket.lv vai nosūtīt pa pastu CV Keskus OU Latvia filiālei (Antonijas iela 24 - 3, Rīga, LV-1010), vai iesniegt personīgi CV Keskus OU Latvia filiāles birojā Antonijas ielā 24 - 3, Rīgā, LV-1010, iepriekš sazinoties pa tālruni 67358852.