2023-04-13 14:47:21

Betonētājs/-a

CVMarket.lv klients
1200 - 2800 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

  • Izgatavot kvalitatīvus saliekamā dzelzsbetona izstrādājumus, atbilstoši izsniegtajiem darba rasējumiem.
  • Veikt izgatavoto dzelzsbetona elementu pēcapstrādi – tīrīšanu, slīpēšanu, griešanu, kalšanu, špaktelēšanu.
  • Armatūras, armatūras sietu un ieliekamo detaļu montāža.
  • Prasības kandidātiem

  • Iepriekšēja darba pieredze saliekamo dzelzsbetona konstrukciju izgatavošanā tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Spēja lasīt un izprast rasējumus.
  • Latviešu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī.
  • Spēja organizēt savu darbu, iniciatīva, mērķtiecība un precizitāte.
  • Uzņēmums piedāvā

  • Pastāvīgu darbu rūpnīcas telpās - bez sezonalitātes ietekmes, visu gadu.
  • Cilvēkiem ar atbilstošu darba pieredzi piedāvājam dzīvesvietas nodrošināšanas iespēju Rīgā un Pierīgā.
  • Interesantu, atbildīgu darbu stabilā un starptautiskā uzņēmumā.
  • Darbu piecas dienas nedēļā ar brīvdienām sestdien un svētdien.
  • Stabilu, padarītajam darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas 1200.00 līdz 2800.00 EUR (pirms nodokļu nomaksas).
  • Veselības apdrošināšanu un nelaimes gadījumu apdrošināšanu. Lūdzam sūtīt CV vai pieteikumi ar norādi "BETONĒTĀJS". Papildus informāciju var iegūt, zvanot: +371 26 454 411 (Baiba Artjukoviča, personāla lietvede) +371 26 112 254 (Mārtiņš Bariss, ceha vadītājs) Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".