2023-04-13 14:47:21

CEĻA BŪVES PALĪGSTRĀDNIEKS

CVMarket.lv klients
No 800 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “LIMBAŽU CEĻI”

Aicinām savai komandai pievienoties

CEĻU BŪVES STRĀDNIEKU

(objektos Cēsīs, Cēsu novadā)

Galvenie pienākumi:

  • savlaicīgi izpildīt tiešo darbu vadītāju ceļu būvniecības uzdevumus;
  • veikt dažādus sagatavošanas darbus, piemēram, sagatavot darbarīkus un instrumentus, pārbaudot to tehnisko stāvokli pirms darbu uzsākšanas;
  •  uzstādīt satiksmes organizācijas tehniskos līdzekļus;
  •  veikt uzmērīšanas un nospraušanas palīgdarbus objektā;
  •  veikt esošo segumu demontāžas vai nojaukšanas darbus;
  • veikt zemes klātnes palīgdarbus – grāvju rakšana un tīrīšana vietās, kur nav iespējams darbus veikt mehanizēti, caurteku uzstādīšana, remonts un tīrīšana;
  • ieklāt ģeosintētiskos materiālus, nostiprināt nogāzes, izbūvēt ūdens novades elementus;
  • veikt ceļa pamata un seguma kārtu izbūvēšanu, ceļa nomales uzpildīšanu, betona un dabīgā ceļu apmaļu un akmens bruģa segumu izbūvēšanu, virsmas apstrādes izbūvēšanu;
  • veikt ceļu un ielu kopšanu/uzturēšanu;
  • Ievērot nepieciešamos pasākumus kvalitātes nodrošināšanai un darba drošībai būvobjektā;

Prasības:

  • pamata vai vispārējā vidējā, vidējā profesionālā izglītība;
  • prasme strādāt komandā;

Piedāvājam:

  • atalgojumu – bruto no 800 EUR /mēnesī, un sociālās garantijas;
  • darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu;
  • labus darba apstākļus un organizētu darba vidi;
  • sezonas rakstura darbu;
  • darbu objektos Cēsīs, Cēsu novadā.

Gaidīsim Tavu pieteikumu!

Interesentiem sūtīt CV, spiežot pogu "Pieteikties".

Par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos pretendentus/-es

Iesniedzot/nosūtot savu pieteikumu, kandidāts apliecina, ka piekrīt savu personas datu apstrādei Personāla atlases procesa nodrošināšanai.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “LIMBAŽU CEĻI” nodrošinās Jūsu personas datu konfidencialitāti.

personas datu konfidencialitāti.