2023-04-13 14:47:21

Pavārs/-e

CVMarket.lv klients
No 630 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Medicīnas sabiedrība ARS aicina darbā pavāru(-i)!

Piedāvājam darbu pavāram (var būt pensijas vecumā) silto ēdienu gatavošanai uzņēmuma darbiniekiem.

Darba apraksts:

  • silto ēdienu gatavošana, atbilstoši ēdienkartei (dienas piedāvājumā - 3 siltie ēdieni, 1 zupa);
  • darba vietas uzturēšana kārtībā un personīgās higiēnas ievērošana;
  • citu uzdevumu veikšana pēc tiešā vadītāja rīkojuma.

Prasības kandidātiem

  • iepriekšēja darba pieredze, līdzīgos amatos, sabiedriskajā ēdināšanā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • labas komunikācijas spējas;
  • augstu atbildības sajūtu pret veicamo darbu, precizitāti un spēju strādāt komandā.

Uzņēmums piedāvā

  • stabilu atalgojumu – EUR 630.00 pirms nodokļu nomaksas;
  • darbu Rīgas centrā (Skolas iela 5, Rīga) darba dienās no 7:30 līdz 15:30;
  • visas sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu pēc 1 nostrādāta gada;
  • brīvu vasaru;
  • bezmaksas ēdināšanu darba laikā.

NB! Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz otro atlases kārtu!