2023-04-13 14:47:21

Pavārs/-e

CVMarket.lv klients
750 - 850 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

SIA "Firma Madara 89" - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu pavāram (-ei) jaunajā ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”, Rīgas ielā 2, Siguldā.

Prasības kandidātiem:

  • vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze pavāra amatā;
  • godīgums un augsta atbildības sajūta;
  • pozitīva attieksme pret darbu;
  • spēja strādāt komandā un maiņu darbā.

Galvenie darba pienākumi:

  • garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām;
  • tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana;
  • sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem.

Piedāvājam:

  • atbildīgu un dinamisku darbu lielā un stabilā uzņēmumā;
  • sociālās garantijas;
  • mūsdienīgus darba apstākļus – jaunu un modernu virtuves tehnisko aprīkojumu.

Darba alga no EUR 750 līdz 850 (bruto)

CV lūdzam sūtīt ar norādi - PAVĀRS SIGULDĀ.