2023-04-13 14:47:21

Pārdošanas projektu vadītājs/-a

CVMarket.lv klients
400 - 2500 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Meklējam kolēģi, kurš pievienosies uzņēmuma radošajai pārdošanas jomai:

Mix Media grupa/ Pārdošanas projektu vadītājs.

Prasības kandidātiem

Ko sagaidām no kandidāta:

  • Spēju identificēt vajadzības, meklēt/atrast risinājumus.
  • Būt radošam un nezaudēt humora sajūtu.
  • Būt analītiskam, bet nekļūt par "cipargalvu".
  • Spēju strukturēt/argumentēt.

Mēs būtu priecīgi, ja:

  • Tev jau būtu zināma "kaujas pieredze" medijos.
  • Ja Tev patiktu mediji un pārdošanas joma.
  • Ja Tu spētu būt vienlaicīgi gan radošs, gan labi organizēts.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • Interesantu darbu un izaicinājumus mainīgajā COVID skartajā mediju vidē.
  • Atalgojums: fiksēta bāzes samaksa + uz % balstīti bonusi (sākot no 400 līdz 2500 eiro (bruto)) atkarībā no sasniegumiem.

MIX MEDIA GRUPA ir mediju uzņēmums, kas strādā radio un online media jomās. Tā apvieno Mix FM, Baltkom radio, Lounge FM un Jumor FM, kā arī Mix News ziņu portālu.