2023-04-13 14:47:21

Namdaris/-e | Плотник

CVMarket.lv klients
12 - 16 €/st. Bruto

Darba apraksts

Celtniecības uzņēmums, Latvian P-RR-O SIA, kas nodarbojas ar ģipškartona konstrukciju montāžu, aicina komandai pievienoties jaunus kolēģus darbam Latvijā un komandējumos.

Darba pienākumi: Ģipškartona starpsienu, sienu un griestu montāža, kā arī iekaramo griestu sistēmu montāža.

Mēs apmaksājam ceļa, izmitināšanas, darba apģērbu, instrumentu un transporta izdevumus uz un no objekta.

Rotāciju grafiks vidēji 6-8 nedēļas objektā, nedēļa divas mājās.

Maksājam savlaicīgu un stabilu darba algu par kvalitatīvi paveiktu darbu - no 12,00 EUR stundā bruto (ir iespējama apmaksa pēc padarītā).

Strādājam 8 stundas dienā 5 dienas nedēļā, ir iespējams ņemt papildstundas.

Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli! Ja Jums radušies kādi jautājumi, lūdzam sazināties ar mums.

Обязанности: Гипсокартонных перегородок, стен и потолков, а также установка подвесных потолочных систем.

Мы оплачиваем проезд, проживание, рабочую одежду, инструменты и транспорт в / из объекта.

График ротации составляет в среднем 6-8 недель на объекте, две недели дома.

Мы платим своевременную и стабильную зарплату за работу хорошего качества - от 12, 00 евро в час (есть возможность оплачивать по сдельной работе).

Мы работаем 8 часов в день 5 дней в неделю, можно взять дополнительные часыю

Будем ждать Ваше CV и мотивационное письмо!

Если у вас есть какие-либо вопросы, пожалуйста, свяжитесь с нами.

Prasības kandidātiem

Profesionāli un patstāvīgi:

  • ievērot darba drošības prasības;
  • prot lietot HILTI SD, DX, BX, SCM, SCW un PM sērijas instrumentus;
  • lasīt rasējumus;
  • marķēt sienas pozīciju;
  • uzstādīt metāla un koka sienu, starpsienu un griestu karkasus;
  • montēt ģipškartona plāksnes;
  • ierīkot izolāciju;
  • pārzināt tehnoloģisko procesu un to pareizu secību;
  • plānot darba procesu;
  • atlasīt materiālus un veikt to pirmapstrādi;
  • rūpīgi kontrolēt sava darba kvalitāti;
  • pieredze augstākminētajos darbos;
  • spēja strādāt patstāvīgi;
  • vēlme strādāt un pilnveidot savu kvalifikāciju.