2023-04-13 14:47:21

PALĪGSTRĀDNIEKS

CVMarket.lv klients
900 - 1100 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Sakarā ar veiksmīgu darbības paplašināšanos, WORK IN aicina darbā ražošanas palīgstrādniekus izejvielu pārstrādes rūpnīcā Rīgā

Galvenie pienākumi:
Ražošanas iekārtu tehniskā apkalpošana;
Ražošanas procesu nodrošināšana, izejvielu materiāla sagatavošana un padeve ražošanas iekārtās.
Iekārtu darbības uzturēšana, izejvielu iekraušana.

Prasības kandidātiem:
Tu esi fiziski spēcīgs;
Tu nebaidies no darba;
Tev ir līdzīga darba pieredze ražošanā;
Tev ir prasme organizēt savu darbu.

Mēs piedāvājam:
Darbu stabilā uzņēmumā, uz ilgu laiku;
Samaksu no 900-1100 EUR pirms nodokļu nomaksas;
Sociālās garantijas;
Interesantus, lielus projektus;
Papildus apmaksu par virsstundām un brīvdienām;
Apmaksātu atvaļinājumu 2 reizes gadā;
Apmaksātas pusdienas;
Profesionālu pilnveidošanos un pieredzi ar karjeras izaugsmes iespējām;
Draudzīgu, atvērtu, uz sadarbību vērstu un pēc vērtībām strādājošu kolektīvu;
Ārpus Rīgas rajona dzīvojošiem, nodrošināsim ar bezmaksas dzīvesvietu Rīgā.

Darbs Kundziņsalā.

Gaidām Jūsu CV: *********

www.workin.lv