2023-04-13 14:47:21

Mehāniķis/-e Rīgā

CVMarket.lv klients
1260 - 1680 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Uzņēmums meklē mehāniķi.

Mēs Tev uzticēsim:

  • veikt tehnikas remontus un apkopes;
  • sekot līdzi iekārtu tehniskajam stāvoklim;
  • nepieciešamības gadījumā izbraukt pie klientiem uz objektiem.

Prasības kandidātiem

Mums ir svarīgi:

  • zināšanas iekšdedzes dzinēju, hidraulisko un elektrosistēmu darbībās;
  • amatam atbilstoša izglītība un autovadītāja apliecība;
  • vēlme no sirds darboties spēcīgā un saliedētā komandā.

Darba alga 1260 - 1680 EUR bruto mēnesī (algas līmenis atkarīgs no kandidāta iepriekšējās darba pieredzes, prasmēm un atbilstības prasībām).

Tehniskais nodrošinājums:

Mēs nodrošinām darba apģērbu, instrumentus un modernu IT sistēmu

Spēcīga komanda:

Mēs piedāvājam darbu profesionālā komandā un nodrošinām darbam nepieciešamās apmācības.

Starptautiska pieredze:

Mēs garantējam profesionālo izaugsmi, sociālās garantijas un apdrošināšanu

STORENT grupa ir tehnikas nomas uzņēmums, kas ar ievērojamiem panākumiem darbojas Baltijas reģionā, Zviedrijā, Somijā un Krievijā.

Zinām, ka stipru komandu veido spēcīgas personības un stabilas uzņēmuma vērtības. Ja darbs lielā, starptautiskā uzņēmumā, kas balstās profesionalitātē, kvalitātē un izcilā klientu servisā, liek Tavām acīm mirdzēt, iespējams, Tava vieta ir mūsu vidū.

ESI IEINTERESĒTS? PIEVIENOJIES MUMS!