2023-04-13 14:47:21

Sociālais/-ā rehabilitētājs/-a

CVMarket.lv klients
No 880 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Rīgas SOS ģimeņu atbalsta centrs šobrīd aicina komandā sociālo rehabilitētāju. Darbs uz noteiktu laiku.

Sociālais rehabilitētājs komandā ar sociālajiem darbiniekiem strādā, lai pilnveidotu vecāku prasmes bērnu audzināšanā un veidotu jaunas sociālās prasmes tur, kur to pietrūkst. Mēs cieņpilni atbalstām mūsu klientu ģimenes, lai bērni varētu augt un veiksmīgi attīstīties savās ģimenēs.

Mēs uzticēsim:

  • Sniegt atbalstu un palīdzību klientu ģimenēm ar mērķi stiprināt ģimeni dažādu izaicinošu dzīves situāciju risināšanā. Piedalīties ģimenes sociālās rehabilitācijas plāna izstrādē.
  • Sniegt atbalstu MŪSU klientu sociālo prasmju pilnveidošanā, jaunu prasmju apgūšanā.
  • Doties mājas vizītēs un veikt apsekošanu klientu dzīvesvietās.
  • Apzināt un piesaistīt resursus (sociālie pakalpojumi, kultūras un sporta iestādes, ģimenes sistēmas resursu apzināšana, u.c.)
  • Piedalīties starpprofesionāļu komandas darbā. Sniegt atskaites par darbu ar klientu ģimenēm.

Prasības kandidātiem

Priecāsimies redzēt komandā speciālistu:

  • ar pirmā līmeņa augstāko izglītību sociālā rehabilitētāja kvalifikāciju;
  • ar darba pieredzi sociālās rehabilitācijas vai sociālā darba jomā ģimenēs ar bērniem;
  • ar radošu un laipnu pieeju klientam un labām saskarsmes prasmēm;
  • vēlama B kat. autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Atalgojumu 880 eiro (bruto) un veselības apdrošināšanu.
  • Mūsdienīgus darba apstākļus ērtā darba vidē.
  • Mēs iemācīsim visu, kas nepieciešams, lai Jūs varētu labi darīt savu darbu.
  • Jums būs iespēja darīt sociāli nozīmīgu darbu komandā un palīdzēt mums sekmēt bērnu dzīves uzlabošanos.

Darba slodze: pilna slodze, 40 darba stundas nedēļā

Darba vieta: Zemitāna laukums 5, Rīga.

Kontaktpersona: Rīgas SOS Ģimeņu atbalsta centra vadītāja Ivita Puķīte 29432459

Pieteikšanās līdz: 12.02.2021

Sūtiet CV un pieteikumu brīvā formā.

Iesniedzot/nosūtot savu pieteikumu, kandidāts/-e brīvprātīgi piekrīt personas datu apstrādei personāla atlases procesa nodrošināšanai. Kandidāta/-es dati tiks uzglabāti uz personāla atlases laiku un dzēsti sešus mēnešus pēc atlases konkursa beigām. Personas datu vākšanu, apstrādi un uzglabāšanu veic Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija reģ.nr. 40008029381. Garantējam, ka nodrošināsim Jūsu personas datu konfidencialitāti.