Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Vilcēja vadītājs/-a ostas terminālā

CV MARKET klients
Vācija

Darba apraksts

Vācu uzņēmums aicina darbā vilcēja vadītāju ostas terminālā.

Darba apraksts:

  • Treilera pārvietošana ar Mafi un Terberg vilcējiem ostas terminālā.
  • Puspiekabju un piekabju uzvešana un novešana no prāmja.
  • Puspiekabju un piekabju aizvešanu uz ostas stāvvietu.
  • Vācu uzņēmums aicina darbā vilcēja vadītāju ostas terminālā.
  • Sīkāk skatīt video:

Prasības kandidātiem

  • B un CE kat. autovadītāja apliecība.
  • Vismaz 1 gada darba pieredze kā CE kat. autovadītājam (pieredze ar ostas vilcēju nav obligāta).
  • 95. kods.
  • Spēja manevrēt šaurās vietās.
  • Uzticamība, spēja strādāt komandā, spēja pielāgoties, spēja strādāt patstāvīgi.
  • Gatavība maiņu darbam un darbam nedēļas nogalēs.
  • Pietiekamas krievu valodas zināšanas, bet vēlamas angļu vai vācu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Samaksa: 115 eiro par braukšanas dienu, jeb 2310 eiro mēnesī (neto) un par virsstundām virs 9 h piemaksa 11 eiro stundā (neto).
  • Piemeklēta dzīvesvieta. Izmaksas 250-300 eiro mēnesī.
  • Līgumu uz 6 mēnešiem ar iespēju pagarināt.

Ja Jūs ir ieinteresējis šis darba piedāvājums, lūdzu, zvaniet pa tālr. 6780355 vai spiediet "Pieteikties" zem sludinājuma teksta.

Darba sludinājuma numurs
#174657

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Vācija
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 22. jūnijs
Ievadīts:
2017. gada 15. jūnijs

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!