Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

VIP pasažieru apkalpošanas aģents

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 10175

Darba sludinājuma numurs

10175

Darba apraksts

-VIP pasažieru apkalpošanas aģenta pienākumi ir saistīti ar LR un citu valstu augstāko amatpersonu un oficiālo delegāciju, ienākošo un izejošo valsts, oficiālo un darba vizīšu protokola nodrošinājumu;
-VIP pasažieru apkalpošana un servisa nodrošināšana;
-Privāto reisu pasažieru apkalpošana;
-Preses konferenču, semināru un citu pasākumu koordinēšana VIP centra telpās un konferenču centrā “Horizonts”.

Prasības kandidātiem

-Augstākā izglītība;
-Vismaz 2 gadu ilga pieredze klientu apkalpošanas jomā, vēlams starptautiskā vidē;
-Teicamas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas (citu valodu prasme tiek uzskatīta par priekšrocību);
-Labas iemaņas darbā ar datoru un biroja tehniku;
-Precizitāte darbu izpildē un augsta atbildības izjūta;
-Komunikabilitāte, atsaucīga un labvēlīga attieksme pret klientu;
-Vēlama pieredze darbā ar kases aparātu un POS (kredītkaršu) terminālu

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.

Cita informācija

Pretendentus lūdzam pieteikties līdz 2006. gada 27.janvārim, sūtot savu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi uz kādu amatu pretendējat:

pa pastu - Lidosta “Rīga” 10/1, Mārupes pag., Rīgas raj., LV 1053, Latvija;
pa faksu – 7211767;
pa e-pastu – i.rame@riga-airport.com.

Ja līdz 2006.gada 10.februārim pretendents nesaņem atbildi, tas nozīmē, ka viņš attiecīgo atlases kārtu nav izturējis.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 28. janvāris
Ievadīts:
2006. gada 19. janvāris