Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

VIP pasažieru apkalpošanas daļas vadītājs

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Amata apraksts:
Organizēt un vadīt VIP pasažieru apkalpošanas daļas darbu, lai nodrošinātu pakalpojumu pieejamību VIP centra klientiem:
- LR valsts amatpersonu ārvalstu oficiālo un darba vizīšu laikā, saskaņā ar Valsts protokola prasībām;
- Ārvalstu vēstnieku un valsts institūciju amatpersonu ielidošanas un izlidošanas laikā;
- VIP personu ielidošanas un izlidošanas laikā.
Galvenie pienākumi:
- Koordinēt nodaļas operatīvo un saimniecisko darbību;
- Sastādīt ikmēneša darba grafikus daļas darbiniekiem;
- Sagatavot un izplatīt aktuālo informāciju un procedūras, lai nodrošinātu VIP pasažieru apkalpošanu;
- Kontrolēt un sagatavot ikmēneša atskaites un cita veida finansu dokumentāciju;
- Piedalīties VIP pasažieru apkalpošanas daļas personāla atlasē, novērtēšanā un apmācībā;
- Izstrādāt jaunu pakalpojumu piedāvājumus.

Prasības kandidātiem

Izglītība: augstākā.
Valodu prasme: latviešu (augstākā – 3. pakāpe), krievu (brīvi), angļu (brīvi).
Prasme strādāt ar datoru: MS Office, AFIPS, MS ACCESS.

Citas prasības:
- Pārzināt Valsts protokola prasības un lietišķo etiķeti;
- Zināšanas grāmatvedībā, ekonomikā, finanšu dokumentācijas sagatavošanā un apritē;
- Projektu vadīšanas un prezentācijas prasme;
- Zināšanas LR Darba likumdošanā.

Uzņēmums piedāvā

- interesantu un prestižu darbu augošā uzņēmumā;
- iespēju īstenot idejas un ieviest jaunus pakalpojumus;
- profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.

Cita informācija

Pretendentus lūdzam pieteikties līdz 2007. gada 15.oktobrim, sūtot savu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi uz kādu amatu pretendējat:

pa pastu - Lidosta “Rīga” 10/1, Mārupes pag., Rīgas raj., LV 1053, Latvija;
pa e-pastu – vakance@riga-airport.com.

Ja līdz 2007.gada 30.oktobrim pretendents nesaņem atbildi, tas nozīmē, ka viņš attiecīgo atlases kārtu nav izturējis.

Darba sludinājuma numurs
#31595