2023-04-13 14:47:21

Virsmāsas vietnieks/-ce

CVMarket.lv klients
1070 - 1130 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

SIA "Rīgas 1. slimnīca" aicina darbā.

Ja esi gatavs izaicinajumiem un ja Tev ir labas organizatora prasmes, tad piesakies
virsmāsas vietnieka amatam uz pilnu slodzi Īslaicīgās sociālās aprūpes nodaļā darba dienās.

Piedāvājam:

  • darba vietu, kurā savijas medicīnas vēsture un jaunākās tehnoloģijas;
  • veikt šādus pienākumus normālā darba laika ietvaros katru darba dienu no plkst.8.00-16.30:
    o    Nodrošināt manipulāciju veikšanai atbilstošu farmakoloģisko līdzekļu, instrumentu, aprīkojumu un materiālu sagatavošanu.
    o    Organizēt sagatavošanas darbus procedūru veikšanai.
    o    Koordinēt Nodaļas ārstniecības aprūpes un aprūpes atbalsta personāla rotāciju nodaļas aprūpes procesa efektīvai nodrošināšanai.
    o    Izvērtēt pacientiem aprūpes līmeni iestājoties un veikt pārvērtēšanu, lai nofiksētu aprūpes līmeņa maiņu. Atbilstoši aprūpes līmenim dot aprūpes procesa norādījumus aprūpes personālam.
    o    Vadīt, organizēt un kontrolēt Nodaļas aprūpes un aprūpes atbalsta personāla darbu.
    o    Veikt pacientu dokumentācijas noformēšanu pie iestāšanās stacionārā un izrakstīšanās, kārtot Nodaļas pacientu Slimības vēstures, un savlaicīgi nodot tās arhivēšanai.
    o    Organizēt pacientu izmeklēšanas un konsultācijas laikus.
    o    Uzraudzīt Slimnīcas higiēniskā un pretepidēmiskā režīma prasību ievērošanu Nodaļā.
    o    Uzraudzīt medikamentu, medicīnisko preču un medicīnisko instrumentu uzglabāšanu un izlietojumu Nodaļā.
    o    Veicināt regulāro apmācību Nodaļas ārstniecības aprūpes un aprūpes atbalsta personām (apmācīt un informēt par darbam nepieciešamiem jautājumiem un problēmām); ja nepieciešams organizēt profesionālās kvalifikācijas celšanu.
  • profesionālus un atsaucīgus kolēģus, kas strādā kā vienota komanda;
  • darba samaksa bruto, kurā ietilpst:
    o    mēnešalga Eur 900,
    o    akordalga vidēji Eur 170,
    o    piemaksa par stāžu ārstniecības jomā;
  • ārkārtas sitācijas laikā braucieni ir bezmaksas, citā laikā - ievērojamas atlaides braukšanai pilsētas sabiedriskā transportā (vienam maršrutam mēnesī darba dienām Eur 7; vienam maršrutam mēnesī visām dienām Eur 10; visiem maršrutiem mēnesī visām dienām Eur 16);
  • automašīnas stāvvietu pilsētas centrā par simbolisku samaksu;
  • piemaksa, ja jāveic papildus darbs, aizvietojot kolēģi vai pildot vakanta amata pienākumus;
  • 2 apmaksātas brīvdienas katru ceturksni, ja nepieciešams piedalīties semināros/ kursos tālākizglītības punktu iegūšanai;
  • apmaksātas mācību atvaļinājuma dienas;
  • papildus atvaļinājums 2 / 3 dienas gadā, ja iegūta augstākā izglītība (attiecīgi bakalaurs / maģistrs);
  • papildus atvaļinājums, ja ir bērni vecumā līdz 14 gadiem, 1 darba diena par katru bērnu kalendārajā gadā, savukārt, ja ir 3 bērni vecumā līdz 16 gadiem vai īpašais bērns vecumā līdz 18 gadiem, - 3 darba dienas kalendārajā gadā;
  • papildus atvaļinājums 3 darba dienas laulību gadījumā;
  • atlaides noteiktiem slimnīcas pakalpojumiem.\

Prasības kanditātiem:

  • Otrā līmeņa māsas augstākā profesionālā izglītība vai bakalaura grāds māszinībās, vai profesionālais bakalaura grāds veselības aprūpē.
  • Reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā;
  • Pieredze māsas darbā vismaz 3 gadi;
  • Vēlama pieredze virsmāsas vai atbildīgās māsas amatā;
  • Zināšanas un prasmes noteiktās specifikas aprūpes metodēs;
  • Zināšanas pacientu aprūpes darba dokumentēšanas principos;
  • Zināšanas specialitātē lietojamo medicīnisko ierīču lietošanā un citu ikdienas darbā lietojamo tehnisko līdzekļu darbības principos un lietošanas noteikumos;
  • Prasme plānot un racionāli organizēt savu darbu, izvirzīt prioritātes;
  • Prasme apkopot un analizēt datus;
  • Prasme pielietot darbā vadlīnijas pacientu aprūpes jomā;
  • Valodas zināšanas: valsts valodas prasme augstākajā līmenī, krievu valodas prasmes sarunvalodas līmenī;
  • Datorprasmes;
  • Spēja veidot un uzturēt efektīvu saziņu ar kolēģiem, iesaistīties komandas darbā.

Mēs ne tikai protam strādāt ikdienā, bet paši arī veidojam savu vidi sev apkārt – talkojam, braucam ekskursijās, kopīgi svinam gadskārtu svētkus, mācāmies no citiem un viens no otra un dalāmies ar iegūtajām zināšanām.

ESI kopā ar mums, ESI mūsējais!

Gaidīsim Tavu CV!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".