Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

VIRTUVES ASISTENTE/-S - РАБОТНИК КУХНИ / Kitchen Porter

CVMarket.lv klients
Lielbritānija

Darba apraksts

Mūsu klients – Viesnīcu tīkls Anglijā aicina uz darbu filiālēs ( vairāk 10 pilsētas Anglijā) VIRTUVES ASISTENTE/-S. GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: Ēdienu sagatavošana, virtuves tīrības uzturēšana un citi virtuves darbi.

Prasības kandidātiem

- Strādīgums, izturība;
- darba pieredze virtuvē no 1 gad.;
- angļu valodas zināšanas – (no 5 ar 10 ballu sistēmu); ;

- alga no 5,52 angl. marc./st., (darba nedēļa 40-55 stundas). Pēc nodokļu un dzīvošanas izdevumus apmaksāšana – uz rokām 180 angl. marc. nedēļā.
- Dzīvošanas vieta un ēdināšana tiks nodrošināta– 25-45 angl.marc../ned.,(atņemama no darba algas); vai BEZMAKSAS; istabā - labiekārtotā maijā ar dušu, veļasmašīnu utt.

Cita informācija

Mūsu aģentūras administratīvi izdevumi, kas saistīti ar darbiekārtošanas Lielbritānijā pakalpojuma sniegšanu - 85Ls! (Licence N75 nva.lv);
biļete – 50-100 Ls - Ryainair.com airBaltic.com
kabatas nauda - 100 Ls.

Vai tevi tas interesē?
Informācija pa tālruni: 28 244 225 Mihails / darba aģentūra – WorkinUK / vai sūti savu CV angļ. val. pēc elektroniskā pasta adreses - mihails@workinuk.lv (subject: 016-KP)

Международная сеть гостиниц с более чем 10 филиалами в Англии приглашает на работу в свои филиалы РАБОТНИКА КУХНИ. Твои основные обязанности будут: уборка со столов и на кухне, работа с посудомоечной машиной, подготовка продуктов к приготовлению блюд по требованию повара и другие кухонные работы.

УСЛОВИЯ:
- Полная занятость;
- Стабильная зарплата от 5.52 фунтов в час; Средняя рабочая неделя – 40-55 часов. После уплаты налогов и расходов за проживание/питание на руки от 180 в неделю.
- Питание и проживание предоставляется в доме для персонала – 25-45 фунтов в неделю или БЕСПЛАТНО (вычитается из зарплаты);

Требования к кандидатам:
- трудолюбие, выносливость;
- опыт работы от 2х лет;
- знание английского (от 5 по 10 бальной системе); ;

Расходы на поездку:
Административные расходы нашего агентства, связанные с оказанием услуги по трудоустройству в Великобритании - 85 Латов. (Лицензия №75 www.NVA.lv)
Авиабилеты 50-100 Латов; Ryainair.com airBaltic.com
Карманные деньги – 100 Латов;

Если тебя заинтересовала вакансия?
Звони за дополнительной информацией 28 244 225 Михаил / darba aģentūra – WorkinUK /или пришли свою CV на англ.яз. по адресу электронной почты mihails@workinuk.lv (subject: 016-KP).

Darba sludinājuma numurs
#46767