Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Visu līmeņu pavāri

CVMarket.lv klients
Ārpus Latvijas

Darba apraksts

Piedāvājam darbu Lielbritānijā visu līmeņu pavāriem. Daudz prestižas viesnīcas un restorāni aicina darbā visu līmeņu pavārus.

Prasības kandidātiem

Iepriekšēja darba pieredze līdzīgā amatā un angļu valodas zināšanas.

Katram kandidātam sameklēsim piemērotāko darba devēju atbilstoši vēlmēm, kvalifikācijai un pieredzei.
Darba devējs nodrošina pilnu uzturēšanos Liebritānijā.
Darba alga pilnībā atkarīga no iepriekšējās darba pieredzes, zināšanām un kvalifikācijas. Līdz ar to tā variē no GBP 6.00 stundā līdz pat GBP 12.00 stundā !

Darba sludinājuma numurs
#23309