Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

VS, VST sadaļas projektētājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Patstāvīga un savlaicīga uzdotā darba izpilde;
  • Darbs ar pasūtītājiem, būvprojekta vadītāju;
  • Projektēšanas darbu atsevišķo projekta daļu izpilde, nodrošinot būvprojekta daļu sastāva un apjoma atbilstību Būvniecības likumam, Latvijas būvnormatīviem, tehniskajiem noteikumiem un līguma prasībām;
  • Projektu noformēšana, saskaņošana un nodošana paredzētajos termiņos.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība;
  • Sertifikāts vājstrāvas tīklu projektēšanā (obligāts);
  • iepriekšēja 3 gadu pieredze būvprojekta VS, VST sadaļas projektēšanā (CV norādīt iepriekšējo 3 gadu pieredzi – kā minimums pieredzei iepriekšējo 3 (trīs) gadu laikā jābūt vismaz 2 (divu) būvprojektu izstrādē publiskām ēkām ar platību virs 2000m2 );
  • Iniciatīva, atbildības sajūta, komunikabilitāte;
  • Labas datorprasmes;
  • Valodu zināšanas (latviešu, krievu).

Uzņēmums piedāvā

  • labus darba apstākļus stabilā un strauji augošā uzņēmumā;
  • interesantu un atbildīgu darbu;
  • stabilu, uz rezultātu vērstu atalgojumu.

Sazināsimies ar kandidātiem, kas būs izvēlēti nākamajai atlases kārtai!

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz norādīto e-pastu: info(at)baltexgroup.lv

Darba sludinājuma numurs
#141490

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 3. septembris
Ievadīts:
2013. gada 20. augusts

Skatīt visu