https://www.cvmarket.lv/1070793
WORK FROM HOME- Telephone interviewer for market research
Joboffer number #1070793

WORK FROM HOME- Telephone interviewer for market research

1
FFIND
Home office

WORK FROM HOME- Telephone interviewer for market research
Darba sludinājuma numurs #1070793

DARBS NO MĀJĀM- telefona intervētājs tirgus izpētei

1
FFIND
Darbs no mājām

Expires in 19 days

Job Description

FFIND is a leading company in the field of data collection and quantitative and qualitative market research. For 20 years we have been helping the world's leading research institutes to carry out local and international studies using traditional and innovative methodologies.

 

For important international projects we are recruiting telephone interviewers for market research, native speakers of Estonia, Latvia and Lithuania with a good knowledge of English or French.

 

It is important to know that market research is not telesales or customer care. Our interviewers will therefore only conduct market research studies on behalf of the world's leading research agencies (e.g. Nielsen, GfK, Ipsos, Doxa, etc.) and will never sell anything over the phone or assist our clients either.

 

Being it a highly skilled job, you must have a good command of your language, good diction, a clear tone of voice and a strong inclination to interpersonal relations.


Requirements

What you must have at home:

-      A domestic ADSL or fibre optic line (no mobile connection via tethering, WiMAX or shared networks with other users)

-      A PC (Windows or Linux) or Mac, either desktop or laptop, and with the latest version of Google Chrome installed (there is no functionality with other browsers such as Internet Explorer, Mozilla, Safari, etc.)

-      Headsets with a microphone

If you are looking for a job from home, you think you have these characteristics and you have these tools, please do participate in the recruitment process, WE ARE WAITING FOR YOU!


Darba apraksts

FFIND ir vadošais uzņēmums datu vākšanas un kvantitatīvo un kvalitatīvo tirgus pētījumu jomā. Jau 20 gadus mēs palīdzam pasaules vadošajiem pētniecības institūtiem veikt vietējos un starptautiskos pētījumus, izmantojot tradicionālās un novatoriskās metodes.

 

Svarīgiem starptautiskiem projektiem mēs pieņemam darbā telefona intervētājus tirgus izpētei, Igaunijas, Latvijas un Lietuvas dzimtās valodas pratējus ar labām angļu vai franču valodas zināšanām.

 

Ir svarīgi zināt, ka tirgus izpēte nav tālpārdošana vai klientu apkalpošana. Tāpēc mūsu intervētāji veiks tirgus izpētes pētījumus tikai pasaules vadošo pētniecības aģentūru (piemēram, Nielsen, GfK, Ipsos, Doxa uc) vārdā un nekad neko nepārdos pa tālruni vai nepalīdzēs mūsu klientiem.

 

Tā kā tas ir augsti kvalificēts darbs, jums labi jāpārvalda sava valoda, laba dikcija, skaidrs balss tonis un spēcīga tieksme uz starppersonu attiecībām.


Prasības kandidātiem

Kas jums ir jābūt mājās:

- vietējā ADSL vai optisko šķiedru līnija (nav mobilā savienojuma, izmantojot piesaisti, WiMAX vai koplietošanas tīklus ar citiem lietotājiem)

- personālais dators (Windows vai Linux) vai Mac - galddators vai klēpjdators, kā arī instalēta jaunākā Google Chrome versija (ar citām pārlūkprogrammām, piemēram, Internet Explorer, Mozilla, Safari utt., Nav funkcionalitātes)

- Austiņas ar mikrofonu

Ja jūs meklējat darbu no mājām, domājat, ka jums ir šīs īpašības un jums ir šie rīki, lūdzu, piedalieties darbā pieņemšanas procesā, MĒS GAIDĀM JŪS!


Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.


Darba sludinājuma numurs
#1070793
WORK FROM HOME- Telephone interviewer for market research
Tu piesakies uz:
WORK FROM HOME- Telephone interviewer for market research
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!