Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Zemesgrāmatu departamenta Zemesgrāmatu informācijas izplatīšanas nodaļas vecākais referents (valsts civildienesta ierēdņa amats uz noteiktu laiku)

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

* sniegt informāciju klientiem no valsts vienotās datorizētās zemesgrāmatas informācijas izplatīšanas sistēmas,
* sniegt konsultācijas lietotājiem, kas saistītas ar informācijas izplatīšanas sistēmas ekspluatāciju,
* veikt zemesgrāmatu izplatīšanas sistēmas lietotāju administrēšanu,
* nodrošināt zemesgrāmatu izplatīšanas sistēmas līgumu atbalstu un koordināciju,
* nodrošināt zemesgrāmatu mājas lapas (www.zemesgramata.lv) un zemesgrāmatu iekšējā portāla informatīvo uzturēšanu,
* nodrošināt zemesgrāmatu izplatīšanas sistēmas elektronisko norēķinu lietotāju atbalstu un koordināciju.

Prasības kandidātiem

* atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām,
* augstākā izglītība tiesību zinātnē, informāciju tehnoloģiju zinātnē vai ekonomikā,
* iepriekšēja darba pieredze ar informāciju tehnoloģijām saistītos amatos vai ekonomikā,
* izpratne par valsts pārvaldi, tiesu sistēmu un zemesgrāmatu darbību (darba pieredze valsts pārvaldē ilgāk par 2 gadiem tiks uzskatīta par priekšrocību),
* labas iemaņas darbā ar MS Office un Oracle datu bāzi,
* labas krievu un angļu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

* darbu profesionālā kolektīvā,
* visas likumā noteiktās sociālās garantijas,
* veselības apdrošināšanas polisi,
* apmācību un profesionālās izaugsmes iespējas.

Cita informācija

Pieteikuma dokumentus (motivētu pieteikumu, izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un CV) iesniegt Tiesu administrācijas Personālvadības departamentā Mūkusalas ielā 41b, Rīgā, LV-1004 līdz 2008.gada 21.septembrim. Tālrunis uzziņām 67063852, 67083616.

Darba sludinājuma numurs
#46474