Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Zemesgrāmatu departamenta Zemesgrāmatu informācijas izplatīšanas un statistikas nodaļas vecākais referents (valsts civildienesta ierēdņa amats uz noteiktu laiku)

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

* nodrošināt kodu piešķiršanu un reģistrāciju datubāzē Latvijā nereģistrētām personām;
* veikt datu apstrādi pēc valsts iestāžu un amatpersonu motivēta pieprasījuma un izsniegt to iestādēm un amatpersonām izmantošanai dienesta vajadzībām;
* piedalīties zemesgrāmatu nodaļu komplekso pārbaužu veikšanā, sagatavot informāciju par konstatētajiem trūkumiem;
* veicināt zemesgrāmatu informācijas izplatīšanas sistēmas attīstību;
* nodrošināt zemesgrāmatu izplatīšanas sistēmas elektronisko norēķinu lietotāju atbalstu un koordināciju;
* nodrošināt zemesgrāmatu izplatīšanas sistēmas sadarbības līgumu atbalstu un koordināciju.

Prasības kandidātiem

* atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām;
* augstākā izglītība (izglītība tiesību zinātnē tiks uzskatīta par priekšrocību);
* izpratne par valsts pārvaldes, tiesu sistēmu un zemesgrāmatu darbību (darba pieredze valsts pārvaldē ilgāk par 2 gadiem tiks uzskatīta par priekšrocību);
* iemaņas darbā ar MS Office, Oracle datu bāzi;
* labas krievu un angļu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

* visas likumā noteiktās sociālās garantijas;
* veselības apdrošināšanas polisi;
* apmācību un profesionālās izaugsmes iespējas;
* stabilitāti un labus darba apstākļus;
* interesantu un atbildīgu darbu.

Cita informācija

Pieteikuma dokumentus (motivētu pieteikumu, izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un CV) iesniegt Tiesu administrācijas Personālvadības departamentā Mūkusalas ielā 41b, Rīgā, LV-1004 līdz 2008.gada 7.aprīlim. Tālrunis uzziņām 7063852.

Darba sludinājuma numurs
#40424