Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Zemgales reģionālās nodaļas vecākais eksperts/-te (agronomijā)

CVMarket.lv klients
Bauska

Darba apraksts

  • veikt nekarantīnas organismu monitorigu (kaitēkļu un slimību parādīšanās, attīstības un izplatības monitorings);
  • brīdināt sabiedrību par nekarantīnas organismu izplatību;
  • veikt kartupeļu lakstu puves minitoringu;
  • apkopot informāciju par laputu migrāciju;

Prasības kandidātiem

  • augstākā izglītība lauksaimniecībā, var būt pēdējo kursu students
  • vēlama darba pieredze lauksaimniecībā
  • prasme strādāt ar datoru
  • autovadītāja apliecība
  • komunikabilitāte, patstāvīgums, enerģiskums

Uzņēmums piedāvā

  • iespēju ieviest un realizēt jaunus projektus
  • interesantu darbu
  • profesionālas apmācības iespējas un izaugsmes iespējas
  • draudzīgus un profesionālus kolēģus
  • stabilu atalgojumu
  • apdrošināšanu;
  • sociālās garantijas

Cita informācija

Pieteikuma dokumentus (pieteikuma vēstule, CV, diploma kopija) lūdzam iesniegt Valsts augu aizsardzības dienesta Personāla daļā līdz 2008.gada 11.februārim Rīgā, Republikas laukumā 2, 8.stāvā, 801.kab. vai tālr./fakss 7027219, vai e-pasts: personals@vaad.gov.lv

Darba sludinājuma numurs
#37525