Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Zemsprieguma produktu grupas vadītājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

ABB SIA meklē produktu grupas vadītāju, kura/-as darba pienākumos ietilpst “Modulārie DIN - sliedes automātiskie slēdži un ierīces” produktu grupas tirgus attīstības veicināšana, kā arī aunu produktu mārketinga stratēģiskās koncepcijas īstenošana.

Prasības kandidātiem

Veiksmīgai darba uzdevumu veikšanai nepieciešama:

  • augstākā tehniskā izglītība (vēlams - elektrotehnikā)
  • latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas (vācu valodas zināšanas uzskatīsim par priekšrocību)
  • ļoti labas komunikācijas un prezentācijas prasmes
  • pieredze darbā ar MS Office programmām lietotājā līmenī
  • B kategorijas autovadītāja apliecība
  • spēja un vēlme patstāvīgi strādāt un organizēt savu darbu
  • vismaz 3 gadus darba pieredze pārdošanā un mārketingā (izskatīsim pieteikumus arī no pēdējā kursa studentiem)

Mēs piedāvājam interesantu darbu starptautiskā kompānijā, konkurētspējīgu atalgojumu, profesionālo apmācību, izaugsmes iespējas, kā arī draudzīgu darba vidi.

Cita informācija

Pieteikuma vēstuli un CV ar norādi “Konkurss. Zemsprieguma komponenti.” sūtīt līdz 2004. gada 13. augustam.

Darba sludinājuma numurs
#5373

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 13. augusts
Ievadīts:
2004. gada 26. jūlijs

ABB ir viens no pasaulē vadošajiem automātikas un elektroenerģijas tehnoloģiju uzņēmumiem, pārstāvot sevi vairāk kā 100 valstīs. ABB SIA šobrīd strādā 130 darbinieki.

Skatīt visu